Trwa ładowanie...
dl1q8or

Piotr Woźniak Starak: Jego filmy były znakomicie przyjmowane w Gdyni

Na fanpage'u Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pojawił się post poświęcony zmarłemu tragicznie Piotrowi Woźniakowi - Starakowi.
Podziel się
Piotr Woźniak Starak: Jego filmy były znakomicie przyjmowane w Gdyni
(Materiały prasowe)
dl1q8or

Potwierdziły się dramatyczne doniesienia o tym, że ciało mężczyzny w mazurskim jeziorze Kisajno należało do milionera, Piotra Woźniaka-Staraka. Akcja poszukiwawcza trwała od niedzieli 18 sierpnia. Smutną informację potwierdził 22 sierpnia wiceszef MSWiA. Gwiazdy i instytucje związane z producentem publikują w swoich mediach kondolencje.

"Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, producenta filmowego, założyciela Domu Produkcyjnego Watchout Studio. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Żonie, Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom" - napisano na Facebooku.

"Filmy wyprodukowane przez Piotra Woźniaka-Staraka – "Bogowie” (Złote Lwy 39. FPFF), "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” – były znakomicie przyjmowane w Gdyni. Już we wrześniu pokażemy film najnowszy, "Ukrytą grę”, w Konkursie Głównym 44. FPFF. Trudno uwierzyć, że obejrzymy go bez Niego".

dl1q8or

Podziel się opinią

Share

dl1q8or

dl1q8or