Trwa ładowanie...
dzk26x0

Piotr Woźniak-Starak na ściance Balu Dziennikarzy i chwila, którą pewnie chciałby wymazać z pamięci

Któż z nas tam nie był? Radość, emocje, dobra zabawa - można się zapomnieć i zrobić coś głupiego, trudno! Gorzej, gdy na miejscu są fotoreporterzy, którzy to uwiecznią. Jak wtedy, gdy Piotr się wygłupił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Woźniak-Starak na ściance Balu Dziennikarzy i chwila, którą pewnie chciałby wymazać z pamięci
(East News)
dzk26x0

Obecny na Balu Dziennikarzy Piotr Woźniak-Starak jako swoją parę do pozowania na ściance zamiast pięknej i eleganckiej żony wybrał szefa stacji czyli Edwarda Miszczaka.

Może to towarzystwo nieco mniej piękne, ale na pewno godne. Woźniak-Starak jest nie tylko synem bogaczy, ale także producentem filmowym. Nie jest celebrytą, świat show-biznesu poznał dzięki znanym i pięknym partnerkom życiowym. Nic dziwnego więc, że na branżowych imprezach zachowuje się jak słoń w składzie porcelany.

Od razu widać, że ani nie wie, co zrobić z rękoma, nerwowo odgarnia grzywkę, nie ma pojęcia, jak pozować. Nic w tym złego! I gdy stanął przed obiektywami z Edwardem Miszczakiem u boku, nawet potrafimy zrozumieć, że chyba z tych emocji postanowił, że zrobi coś szalonego i... udawał, że całuje dyrektora programowego TVN.

dzk26x0

Brzmi strasznie? To zobaczcie sami. Nawet nam jest go szkoda!

East News
ONS.pl
dzk26x0

Podziel się opinią

Share

dzk26x0

dzk26x0