Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ewa Minge opublikowała poruszający wpis

To bardzo trudny czas dla rodziny i bliskich Piotra Woźniaka-Staraka. 22 sierpnia potwierdzono śmierć producenta filmowego. Ewa Minge przekazała kondolencje.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ewa Minge opublikowała poruszający wpisŹródło: ONS.pl
d26i31r
d26i31r

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany był od niedzielnego poranka, kiedy znaleziono łódź, którą płynął po mazurskim jeziorze Kisajno. 22 sierpnia zakończono poszukiwania. Prokuratura poinformowała wówczas o śmierci producenta filmowego.

ZOBACZ TAKŻE: Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

- Wyłowione ciało to Piotr Wożniak-Starak - potwierdził Wirtualnej Polsce rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Gwiazdy, a wśród nich m.in. Ewa Minge, napisały kilka słów o tej poruszającej tragedii.

"Każdy człowiek , który odchodzi w inny wymiar budzi smutek. Zwłaszcza młodzi, pełni życia, znani ludzie budzą w nas refleksje. Trzymałam kciuki za ich miłość, broniąc jej kształtu i wolności przed absurdalną krytyką i złośliwościami, które wręcz wylewały się w mediach, kiedy odkryli swoje uczucia. Mieli wszystko, a to u nas drażni, nie potrafimy cieszyć się cudzym szczęściem. Ona piękna jak z bajki, on bajecznie bogaty. Mogło drażnić. Mało kto zauważał pod nazwiskiem wrażliwego człowieka, piekielnie zdolnego i ciepłą dziewczynę, którym przydarzyła się cudowna miłość. Jedyne, czego teraz mogę życzyć tej dziewczynie, to oby nikt nie żerował na jej niewątpliwym dramacie, dopisując kolejne scenariusze, domniemania i inne historie. Jedno jest pewne, została osierocona miłość. A ta, czy pod postacią żony, matki czy przyjaciół ma ten sam, niewyobrażalnie bolesny wymiar. Nie pogłębiajmy tego cierpienia. Siły życzę" - napisala projektantka na Instagramie.

d26i31r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d26i31r