Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak odnaleziony. Oficjalne świadczenie policji oraz prokuratury

Ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. Dzisiaj rano z jeziora Kisajno wyłowiono ciało 39-letniego mężczyzny. Według prokuratury i policji należy ono do poszukiwanego od niedzieli Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak odnaleziony. Oficjalne świadczenie policji oraz prokuraturyŹródło: Materiały prasowe
d2jytd3
d2jytd3

Poszukiwania zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka (39 l.), męża Agnieszki Woźnia-Starak (41 l.) który 18 sierpnia wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach, prawdopodobnie dobiegły końca. W niedzielę nad ranem zaniepokojeni świadkowie zawiadomili WOPR o dryfującej łodzi. Okazało się, że przebywał na niej właśnie Piotr Woźniak-Starak.

Poszukiwania męża Agnieszki Woźniak-Starak trwały nieprzerwanie od nocy z niedzieli na poniedziałek. Dziś rano wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński poinformował na swoim Twitterze, że wszystko wskazuje na to, jakoby wyłowione ciało należało do Piotra Woźniaka-Staraka. Wiceminister dodał, że potwierdziły się najgorsze obawy.

Policja w Olsztynie również wydała specjalne oświadczenie dotyczące wyłowionego ciała 39-letniego mężczyzny.

Na oficjalnej stronie Prokuratury Okręgowej w Olsztynie także pojawił się komunikat potwierdzający, że ciało znalezione w Kisajnie należy do mężczyzny zaginionego w niedzielę 18 sierpnia.

d2jytd3

"W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk.

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej."

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak od 2016 r. był mężem dziennikarki TVN Agnieszki Woźniak-Starak. Mężczyzna zajmował się produkcją filmową ("Bogowie", "Sztuka kochania").

d2jytd3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2jytd3