Trwa ładowanie...
d1fq2ob

Piotr Woźniak-Starak: Publiczne oświadczyny, huczne wesele, luksusowe życie i tragiczna śmierć

To już koniec poszukiwań zaginionego na jeziorze Kisajno Piotra Woźniaka-Staraka. 39-latek zmarł w pobliżu rodzinnej posiadłości po upadku z motorówki. Ogromna tragedia dotknęła środowisko filmowe, jego przyjaciół a przede wszystkim najbliższych: rodzinę i żonę, Agnieszkę Woźniak-Starak.
Share
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak w dniu ślubu
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak w dniu ślubu Źródło: Instagram.com
d1fq2ob

To miała być ich szczęśliwa przystań. Agnieszka, dziennikarka i prezenterka związana z TVNem była po rozwodzie, wiązano ją z różnymi znanymi w show-biznesie mężczyznami. Plotki o tym, że spotyka się z milionerem, producentem filmowym Piotrem Woźniakiem-Starakiem były prawdziwą sensacją! Poznali się w 2014 roku na Balu Fundacji TVN. Rok później w tym samym miejscu na scenę wyszedł Piotr. Był bardzo zdenerwowany i drżącym głosem mówił do mikrofonu:

"To jest kobieta mojego życia i dzisiaj mój ojciec by się bardzo zdziwił, żałuję, że go z nami nie ma, ale ja to muszę zrobić. Agnieszko... czy zostaniesz moją żoną?"

TU ZOBACZYCIE WIDEO Z TYCH NIESAMOWITYCH OŚWIADCZYN.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Oczywiście od razu rozległy się gromkie brawa, Agnieszka nie mogła powstrzymać łez. To była piękna chwila, która na zawsze zapisała się w historii polskiego show-biznesu. Dla nich miała być początkiem bardzo długiej wspólnej drogi.

Niedługo po tym zaprosili grono przyjaciół i znajomych, by razem świętować tę fenomenalną wiadomość, na huczną imprezę. Pojawiło się na niej wielu znakomitych gości, a wśród nich: rodzice Piotra, Joanna Przetakiewicz, Dominika Kulczyk, Katarzyna Kolenda-Zalewska, Monika Olejnik oraz Edward Miszczak. Tak właśnie żyli: szczęśliwi cieszący się każdym dniem, otoczeni wiernymi przyjaciółmi.

TU ZOBACZYCIE ZDJĘCIA Z TEGO PRZYJĘCIA.

Dziennikarka i jej ukochany, Piotr Woźniak-Starak, przysięgli sobie miłość i wierność we Włoszech w sierpniu 2016 roku. Ten ślub został uznany za wydarzenie tamtego roku. Pojawili się między innymi Mateusz Banasiuk, Edward Miszczak, Adam "Nergal” Darski czy Alicja Resich-Modlińska. Niemal do końca nie wiedzieli, gdzie dokładnie odbędzie się uroczystość.

Okazało się, że uroczystość odbyła się we Włoszech, panna młoda przebierała się aż cztery razy! Na ślubie w urzędzie Agnieszka Szulim zachwyciła wszystkich i pokazała się w białej sukni zaprojektowanej przez duet Bizuu. Zmysłowa, delikatna i romantyczna kreacja, doskonale wpisała się w stylistykę weneckiej uroczystości. Klasyczną suknię zamieniła na odważną, czerwoną i szalenie kobiecą. Do tego bukiet, czerwony welon i opaska z kwiatów.

TU ZOBACZYCIE ZDJĘCIA Z TEJ PIĘKNEJ UROCZYSTOŚCI.

d1fq2ob

Od tamtej pory byli nierozłączni. Piotr był wpatrzony w żonę jak w obrazek, ona wspierała go w pracy, cieszyła się z sukcesów jednego z najlepszych producentów w polskim kinie.

Ich Niebem na Ziemi była mazurska posiadłość nad jeziorem Kisajno. To tam miały miejsce tragiczne wydarzenia, które doprowadziły do śmierci Piotra i końca historii, która miała być piękną bajką.

d1fq2ob

Podziel się opinią

Share
d1fq2ob
d1fq2ob