Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak. Z siedzibą jego firmy wiąże się rodzinna historia

Choć Piotr Woźniak-Starak miał do dyspozycji apartament w Nowym Jorku czy willę w Konstancinie-Jeziornie, największą estymą darzył niepozorny domek na Mokotowie. Był jego azylem.

Piotr Woźniak-Starak. Z siedzibą jego firmy wiąże się rodzinna historiaŹródło: ONS.pl
dlsmm40

W 2008 r. Piotr Woźniak-Starak założył Watchout Production, gdzie wraz z Krzysztofem Terejem i Krzysztofem Rakiem tworzył zespół kreatywny. Tak narodziła się firma, która kilka lat później wprowadziła do kin filmy zarabiające miliony.

Zobacz też: Pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka

Siedziba firmy znajduje się w niepozornej willi na Mokotowie. Domek w stylu skandynawskim wiele znaczył dla producenta "Bogów". Czemu? Willę wybudował jego tata tuż po powrocie z USA. To właśnie tam Piotr spędził pierwsze lata życia.

dlsmm40

Niestety, szczęście nie trwało długo. W 1984 r. Jerzy Woźniak miał nawrót choroby nowotworowej. Zmarł w wieku 41 lat.

- Z pełną świadomością Piotr umieścił w rodzinnym domu siedzibę własnej firmy producenckiej. O sprzedaży nieruchomości nigdy nie mówił - wspomina na łamach "Faktu" przyjaciel Piotra.

29 sierpnia odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Na uroczystości w Konstancinie-Jeziornie pojawiły się rodzina, przyjaciele i gwiazdy show-biznesu, takie jak Xawery Żuławski, Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

dlsmm40
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dlsmm40