Trwa ładowanie...
dyt8vgh

Piotr-Woźniak Starak: Zaskakująca decyzja po śmierci miliardera

Mimo iż od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły już dwa miesiące, ludzie wciąż zastanawiają się, co stanie się z jego firmą. Decyzja w tej sprawie była dość zaskakująca.
Share
Agnieszka Woźniak-Starak z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
Agnieszka Woźniak-Starak z Piotrem Woźniakiem-StarakiemŹródło: ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski
dyt8vgh

Przypomnijmy, że w związku z tragicznym wypadkiem i śmiercią miliardera w sierpniu b.r., wszystko wskazywało na to, że schedę po nim przejmie małżonka - Agnieszka Woźniak-Starak. Jak się okazało, studio słynące z wyprodukowania takich filmów jak "Bogowie" czy "Sztuka kochania", przeszło w ręce innej osoby.

Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na konferencji prasowej związanej z premierą "Ukrytej gry" (ostatni film wyprodukowany przez Woźniaka-Staraka) ogłoszono, że szefem Watchout Studio zostanie Krzysztof Terej.

Zobacz też: Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

Terej odczytał wówczas specjalnie oświadczenie:

dyt8vgh

- W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia - powiedział.

- Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu ("Ukrytej gry" - przyp.red.), czyli w listopadzie - powiedział Terej.

"Ukryta gra" to pełnometrażowy debiut fabularny Łukasza Kośmickiego. Opowiada historię z czasów szczytu kryzysu kubańskiego, czyli lat 60. Amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki.

Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka trafi do kinowej dystrybucji 8 listopada.

dyt8vgh

Podziel się opinią

Share
dyt8vgh
dyt8vgh