Trwa ładowanie...
d3a3srx

Pippa Middleton opowiada o swojej ciąży. Na własnym przykładzie doradza młodym mamom

Siostra księżnej Kate stosunkowo niedawno potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Teraz we własnej rubryce w jednym z magazynów opowiada o przebiegu ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pippa Middleton spodziewa się pierwszego dziecka
Pippa Middleton spodziewa się pierwszego dziecka (East News)
d3a3srx

Niecały miesiąc po tym, jak po raz pierwszy pojawiły się doniesienia o jej ciąży, młodsza siostra Kate Middleton przestała unikać komentarzy na ten temat i potwierdziła, że spodziewa się dziecka. W brytyjskim miesięczniku "Waitrose Kitchen" ukazał się jej felieton.

Pippa zdradziła szczegółu przebiegu ciąży. Jej stan zdrowia jest wzorowy, ponadto powiedziała, że nie walczyła z poważną chorobą ciążową, w przeciwieństwie do księżnej Kate. Jej siostra cierpiała na poranne mdłości. Jak się okazuje, teraz, gdy nie musi już nic ukrywać, dużo chętniej opowiada o oczekiwaniu na narodziny dziecka. Tym razem doradzała młodym mamom, jakie ćwiczenia wykonywać podczas ciąży.

- To moja pierwsza ciąża i wciąż mam wiele pytań, na które nie znam odpowiedzi. (...) Czy mogę wciąż chodzić na jogę, jeśli nie będę wykonywać niektórych pozycji? Czy mogę nadal ćwiczyć mięśnie? – pisała.

d3a3srx

Jak widać, wspomniana joga służy przyszłej mamie, bo paparazzi raz po raz robią jej zdjęcia z coraz bardziej zaokrąglonym brzuchem, a ona sama prezentuje się kwitnąco! Gratulujemy i życzymy pomyślnego rozwiązania.

d3a3srx

Podziel się opinią

Share

d3a3srx

d3a3srx