Trwa ładowanie...
d9zpu4w

Pippa Middleton opowiada o swojej ciąży. Na własnym przykładzie doradza młodym mamom

Siostra księżnej Kate stosunkowo niedawno potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Teraz we własnej rubryce w jednym z magazynów opowiada o przebiegu ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pippa Middleton spodziewa się pierwszego dziecka
Pippa Middleton spodziewa się pierwszego dziecka (East News)
d9zpu4w

Niecały miesiąc po tym, jak po raz pierwszy pojawiły się doniesienia o jej ciąży, młodsza siostra Kate Middleton przestała unikać komentarzy na ten temat i potwierdziła, że spodziewa się dziecka. W brytyjskim miesięczniku "Waitrose Kitchen" ukazał się jej felieton.

Pippa zdradziła szczegółu przebiegu ciąży. Jej stan zdrowia jest wzorowy, ponadto powiedziała, że nie walczyła z poważną chorobą ciążową, w przeciwieństwie do księżnej Kate. Jej siostra cierpiała na poranne mdłości. Jak się okazuje, teraz, gdy nie musi już nic ukrywać, dużo chętniej opowiada o oczekiwaniu na narodziny dziecka. Tym razem doradzała młodym mamom, jakie ćwiczenia wykonywać podczas ciąży.

- To moja pierwsza ciąża i wciąż mam wiele pytań, na które nie znam odpowiedzi. (...) Czy mogę wciąż chodzić na jogę, jeśli nie będę wykonywać niektórych pozycji? Czy mogę nadal ćwiczyć mięśnie? – pisała.

d9zpu4w

Jak widać, wspomniana joga służy przyszłej mamie, bo paparazzi raz po raz robią jej zdjęcia z coraz bardziej zaokrąglonym brzuchem, a ona sama prezentuje się kwitnąco! Gratulujemy i życzymy pomyślnego rozwiązania.

d9zpu4w

Podziel się opinią

Share
d9zpu4w
d9zpu4w