Trwa ładowanie...
d3nl1ae

Pippa Middleton zaręczona! Kim jest jej wybranek?

Jak donoszą światowe media, młodsza siostra księżnej Kate już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Pippa Middleton zaręczyła się z bankierem, Jamesem Matthewsem. Brytyjskie gazety i portale twierdzą, że mężczyzna oświadczył się ukochanej podczas romantycznego urlopu. Podobno Matthews wcześniej poprosił o rękę rodziców partnerki, dopiero później zapytał ją, czy zostanie jego żoną. 32-latka była rzekomo zaskoczona decyzją 40-latka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pippa Middleton
Pippa Middleton (newspix.pl)
d3nl1ae

Middleton i Matthews spotykają się od 2012 roku, jednak po krótkim czasie zerwali. Dali sobie jednak jeszcze jedną szansę trzy lata później. Stali się nierozłączni, a teraz postanowili jeszcze bardziej scementować swoją miłość.

Pippa Middleton nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Co prawda nigdy nie mogła narzekać na brak zainteresowania, a u jej boku zawsze kręcili się adoratorzy, jednak jej dotychczasowe związki były krótkotrwałe. Swego czasu media przypisywały jej nawet romans z księciem Harrym. Te doniesienia jednak nigdy się nie potwierdziły

Jak donosi "Daily Mail", bogaty i przystojny ukochany Pippy oświadczył się jej w miniony weekend. Para odpoczywała wtedy na terenie brytyjskiej Krainy Jezior. Całość przebiegała w tradycyjny sposób. Przyszły pan młody uklęknął ponoć przed swoją wybranką i wręczył jej pierścionek z diamentami.

d3nl1ae

Możemy się spodziewać, że planowany ślub nie będzie zorganizowany z takim rozmachem jak ceremonia Kate i Williama, z pewnością będzie jednak towarzyskim wydarzeniem sezonu i przyciągnie uwagę mediów z całego świata. Czy Pippa poprosi starszą siostrę, by została jej druhną.

James Matthews, Pippa Middleton East News
James Matthews, Pippa Middleton
   Instagram.com
   East News
d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae