Trwa ładowanie...
d4iv375

Plany księcia Harry'ego się nie zmieniły. Świeżo upieczony tata poleci do Holandii

Książę Harry cieszy się urokami ojcostwa. Nie będzie mógł jednak z tego powodu przełożyć obowiązków zawodowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry został tatą
Książę Harry został tatą (East News)
d4iv375

Księżna Meghan i książę Harry zostali rodzicami. - Z przyjemnością informujemy, że Ich Królewskie Wysokości Książę i Księżna Sussex powitali swoje pierworodne dziecko wczesnym rankiem 6 maja 2019 r. Syn ich Królewskich Wysokości waży ok. 3 kg. Księżna i dziecko są zdrowi, a para dziękuje członkom społeczeństwa za ich ekscytację i wsparcie w tym szczególnym czasie w ich życiu. Więcej szczegółów zostanie udostępnionych w najbliższych dniach - poifnormowano.

Książę Harry nie zawiódł Brytyjczyków i spotkał się z mediami. Udzielił krótkiego wywiadu, w którym wyznał, że to niesamowity czas. Potwierdził też informacje, że mama i dziecko mają się świetnie.

- Jestem bardzo podekscytowany. Rano Meghan urodziła bardzo zdrowego chłopca. Mama i dziecko czują się dobrze. Niesamowite doświadczenie! Nie mogę sobie wyobrazić, jak kobiety to robią. (...) Jestem niesamowicie wdzięczny. Oboje jesteśmy poruszeni – mówił.

d4iv375

I chociaż wydawało się, że świeżo upieczony tata będzie mógł się nacieszyć czasem spędzonym w gronie rodziny, to rzeczywistość będzie wyglądać inaczej. Jak wynika z najnowszych doniesień, jego plany dyplomatycznych wyjazdów nie ulegają zmianie. Jak poinformowała Rebecca English z „Daily Mail”, wyprawa księcia do Holandii jest wciąż aktualna. Harry ma wyruszyć już w najbliższy czwartek. Weźmie tam udział w Invictus Games.

To międzynarodowe igrzyska dla weteranów wojennych organizowane z inicjatywy księcia od 2014 roku. Ich celem jest pomoc żołnierzom w ich powrocie do zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Książę więc będzie musiał chwilowo opuścić żonę i syna. Szczęśliwie mama i mały książę mają się dobrze, więc z pewnością nie odczują wpływu krótkiej rozłąki.

Zobacz także: Tak Brytyjczycy obstawiali imię dziecka Meghan i Harry'ego

d4iv375

Podziel się opinią

Share

d4iv375

d4iv375