Trwa ładowanie...
doniz2q

Plejada gwiazd na otwarciu największego salonu marki Apart w Polsce

W Galerii Mokotów koneserzy luksusowych zegarków znajdą przestrzeń dedykowaną specjalnie dla nich. W oficjalnym otwarciu wzięły udział ambasadorki marki - Małgorzata Socha z widocznym, ciężarnym brzuszkiem i Kasia Sokołowska. To jednak nie wszystkie znane postaci, które pojawiły się na inauguracji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha - ambasadorska marki Apart
Małgorzata Socha - ambasadorska marki Apart (Materiały prasowe)
doniz2q

Zegarkowe arcydzieła podziwiali również inny kolekcjonerzy i miłośnicy zegarków: laureat Oscara Allan Starski z żoną Wiesławą, Rafał Michalak z duetu MMC, Rafał Maślak, Olivier Janiak i Marcin Tyszka.

   Materiały prasowe

Wśród gości nie zabrakło też Katarzyny Zielińskiej, a także projektantki mody, Teresy Rossati, matki Weroniki. Męską część polskiego show-biznesu reprezentował m.in. Agustin Egurrola, który z dumą prezentował swój zegarek. - Ten butik to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Tyle marek takiej rangi w jednym miejscu, to naprawdę coś niezwykłego i wielka duma dla Apartu - mówił z zachwytem tancerz.

   Materiały prasowe

Obok czasomierzy manufaktur od lat obecnych w Apart, swoją premierę miały podczas wydarzenia trzy nowe, prestiżowe marki: Hublot, Panerai i Cartier. Na Grand Opening pojawiło się również wielu przedstawicieli blogosfery, wśród których pojawili się m.in. Charlize Mystery, Gosia Boy, Styleman czy Albert Borowiecki.

   Materiały prasowe

Gwiazdy nie kryły uznania dla najnowszej kolekcji Apartu: - Dobry zegarek nigdy nie wychodzi z mody, a nawet może stanowić świetny rodzaj lokaty kapitału. Jestem fanką Cartiera, te bransolety wzbudzają we mnie prawdziwy zachwyt i cieszę się, że Apart ma je w swojej ofercie - komentowała Małgorzata Socha.

scena z: Ma��gorzata Socha, fot. Baranowski/AKPA Materiały prasowe
scena z: Ma��gorzata Socha, fot. Baranowski/AKPA

Również katarzyna Sokołowska nie mogła wyjść z podziwu, zwracając uwagę nie tylko na damską, ale również na męską część kolekcji: - Zegarek to nie tylko konieczność – to również piękny przedmiot, który często jest obiektem pożądania, czy elementem kolekcji, którą się komponuje. Szczególnie pociągają mnie męskie zegarki, bo znakomicie wyglądają w połączeniu z delikatną, kobiecą biżuterią Apart.

scena z: Katarzyna Soko��owska, fot. Pi��tka Mieszko/AKPA Materiały prasowe
scena z: Katarzyna Soko��owska, fot. Pi��tka Mieszko/AKPA

Za wprowadzeniem zegarków marek Hublot, Panerai i Cartier stoi Piotr Rączyński, właściciel i prezes spółki Apart. To dzięki jego staraniom, kultowe światowe marki trafiły do sprzedaży w salonach Apart.

doniz2q

Podziel się opinią

Share

doniz2q

doniz2q