Trwa ładowanie...
d2sh9q7

Plotki o kryzysie w związku Janiaka. Zastawiła dzieci i poleciała na wakacje

Wygląda na to, że nad związkiem pary celebrytów pojawiły się ciemne chmury. Nie zdecydowali się na wspólne wczasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olivier Janiak i Karolina Malinowska
Olivier Janiak i Karolina Malinowska (Instagram.com)
d2sh9q7

Od dłuższego czasu mówi się o rzekomym kryzysie w związku Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. Para pobrała się w 2003 r. i oboje przez wiele lat byli wzorem zgodnego małżeństwa w niestabilnym świecie show-biznesu. Niestety pojawiają się przesłanki świadczące o tym, że nie układa im się teraz najlepiej.

Olivier Janiak już od kilku miesięcy nie pojawił się z żoną na żadnym ze stołecznych wydarzeń celebryckich, dawno też nie wrzucał zdjęć z żoną na portale społecznościowe. Natomiast Malinowska stwierdziła, że swoje urodziny zamierza spędzać bez męża i udała się do Tajlandii, zostawiając trójkę dzieci pod opieką Oliviera.

Dziennikarz starał się sprostać wyzwaniu, jakim jest okiełznanie trójki żywiołowych chłopców. Na Instagram dodał zdjęcie wraz z dziećmi, a w opisie napisał "samotny ojciec".

Malinowska zdała sobie najwyraźniej sprawę, że analizując całą sytuację, wnioski nasuwają się same. Postanowiła więc wrzucić do sieci zdjęcie ze wspólnej, świątecznej chałtury z mężem. Nie odniosła jest jednak bezpośrednio o plotek do kryzysie. A fotografię podpisała hasztagiem "praca".

Myślicie, że spekulacje o problemach pary mogą okazać się prawdą?

d2sh9q7

Podziel się opinią

Share

d2sh9q7

d2sh9q7