Trwa ładowanie...
d3nvmjb

Plotki o kryzysie w związku Janiaka. Zastawiła dzieci i poleciała na wakacje

Wygląda na to, że nad związkiem pary celebrytów pojawiły się ciemne chmury. Nie zdecydowali się na wspólne wczasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska
Olivier Janiak i Karolina Malinowska (Instagram.com)
d3nvmjb

Od dłuższego czasu mówi się o rzekomym kryzysie w związku Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. Para pobrała się w 2003 r. i oboje przez wiele lat byli wzorem zgodnego małżeństwa w niestabilnym świecie show-biznesu. Niestety pojawiają się przesłanki świadczące o tym, że nie układa im się teraz najlepiej.

Olivier Janiak już od kilku miesięcy nie pojawił się z żoną na żadnym ze stołecznych wydarzeń celebryckich, dawno też nie wrzucał zdjęć z żoną na portale społecznościowe. Natomiast Malinowska stwierdziła, że swoje urodziny zamierza spędzać bez męża i udała się do Tajlandii, zostawiając trójkę dzieci pod opieką Oliviera.

Dziennikarz starał się sprostać wyzwaniu, jakim jest okiełznanie trójki żywiołowych chłopców. Na Instagram dodał zdjęcie wraz z dziećmi, a w opisie napisał "samotny ojciec".

Malinowska zdała sobie najwyraźniej sprawę, że analizując całą sytuację, wnioski nasuwają się same. Postanowiła więc wrzucić do sieci zdjęcie ze wspólnej, świątecznej chałtury z mężem. Nie odniosła jest jednak bezpośrednio o plotek do kryzysie. A fotografię podpisała hasztagiem "praca".

Myślicie, że spekulacje o problemach pary mogą okazać się prawdą?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3nvmjb

Podziel się opinią

Share
d3nvmjb
d3nvmjb