Trwa ładowanie...
duycdeg

Plotki o rozwodzie Joanny Liszowskiej nie cichną. Jej małżeństwo wydawało się idealne

To może być trudny czas dla Joanny Liszowskiej. Jeśli wierzyć informacjom, jakie podaje "Życie na gorąco", aktorka rozstaje się ze swoim mężem. Szwedzki sen może dobiec końca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska (East News, Fot: East News)
duycdeg

Jeszcze jakiś czas temu Joanna Liszowska na stałe mieszkała w Szwecji. W Polsce bywała raczej sporadycznie. Przylatywała tu na plan serialu bądź spektakle. I choć zawsze podczas premier na widowni mogliśmy zobaczyć jej męża, to teraz na próżno go tam szukać.

Plotki o tym, że praca zdominowała życie miłosne Liszowskiej i Ola Serneki nabierają na sile. Aktorka chce rozwijać swoją karierę w Polsce, a Ola stawia na rozwój swojego biznesu w Szwecji. Jak podaje "Życie na gorąco", jego firma w zeszłym roku przyniosła ponad 80 mln złotych przychodu.

duycdeg

Joanna Liszowska rzadko kiedy wypowiada się na tematy prywatne. Tygodnik jednak dotarł do osób z otoczenia gwiazdy.

- Od dłuższego czasu Joanna mieszka w Polsce, a jej córeczki chodzą tutaj do szkoły i przedszkola. I choć nigdy tego nie potwierdziła, to wszystko wskazuje na to, że w jej związku nie dzieje się najlepiej - czytamy.

W połowie grudnia Liszowska zagrała ostatnie spektakle w teatrze 6. piętro. Na scenie zobaczymy ją dopiero w połowie stycznia. Teraz ma czas, który w pełni chce poświęcić swoim córkom.

Może jeszcze nie wszystko stracone.

duycdeg

Podziel się opinią

Share

duycdeg

duycdeg