Trwa ładowanie...
d23ywkj

Płyta Wojciecha Mazolewskiego w najlepszej 5 na świecie. Olbrzymi sukces Polaka

Faną jazzu nie trzeba przedstawiać Wojciecha Mazelewskiego. Jak się okazuje, muzyk ma olbrzymie powody do radości, ponieważ jego płyta została zaliczona do 5 najlepszych na świecie. "Nic dziwnego" - piszą fani i gratulują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

- Szczęście i radość, to jest to, co teraz czuję - wyznaje artysta.
- Szczęście i radość, to jest to, co teraz czuję - wyznaje artysta. (East News, Fot: East News)
d23ywkj

Światowa wersja "Polki" miała swoją premierę w sierpniu 2018 roku, a tytuł jej brzmi: "Polka Worldwide Deluxe Edition". Album kwintetu Wojtka Mazolewskiego został wyróżniony przez jednego z najbardziej uznanych amerykańskich magazynów "DownBeat". Wielu artystów może tylko pomarzyć o takim "uhonorowaniu" twórczości.

- Szczęście i radość, to jest to, co teraz czuję - wyznaje w rozmowie z "Faktem" i dodaje: - To udowadnia, że ta muzyka najlepiej broni się sama. Znalezienie się w tej piątce, otwiera przed nami wiele perspektyw na całym świecie.

"Gratulacje! Sukces niebywały!!! I tylko czemu mnie to nie dziwi", "Słucham was z prawdziwą przyjemnością. Tym bardziej gratuluję sukcesu!!!" - pisali fani i lawinowo gratulowali artyście.

d23ywkj

Takie wyróżnienie jest wisienką na torcie i idealnym podsumowaniem kolejnego roku twórczości artysty.

Dołączamy się do gratulacji!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d23ywkj

Podziel się opinią

Share
d23ywkj
d23ywkj