Trwa ładowanie...

Podczas książęcego ślubu zabraknie ojca Meghan Markle. Mężczyzna ma problemy ze zdrowiem

Thomas Markle przeszedł kilka dni temu zawał serca. Jednocześnie został bohaterem skandalu, kiedy okazało się, że zdjęcia z jego przygotowań do ślubu córki były ustawką.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Podczas książęcego ślubu zabraknie ojca Meghan Markle. Mężczyzna ma problemy ze zdrowiemŹródło: East News
d1paip0
d1paip0

Ojciec przyszłej księżnej sześć dni temu doznał zawału serca. Kiedy zaczął się czuć lepiej i miał nadzieję, że uda się mu przyjechać do Londynu, na jaw wyszły przykre fakty. "Mail on Sunday" podał, że Thomas pracował z fotografem Jeffem Raynerem, który za pieniądze uwiecznił jego przygotowania do ślubu. Na fotografiach, które obiegły cały świat, widać, jak mężczyzna przegląda m.in. zabytki Londynu oraz czyta artykuły na temat córki.

Markle próbował usprawiedliwić swoje zachowanie, tłumacząc, że zrobił to wyłącznie w celu ocieplenia swojego wizerunku. Po tym jak niedawno w mediach pojawiły się zdjęcia, na których kupuje piwo, pojawiło się wiele komentarzy zarzucających mu m.in. problemy z alkoholem. Mężczyzna jednocześnie ujawnił, że odmówił wielu wywiadów, na których mógł zarobić nawet 100 tys. dol. Ostatecznie Thomas powiedział, że nie chce wprawiać w zakłopotanie rodziny królewskiej oraz swojej córki. Dlatego podjął trudną decyzję i ostatecznie nie będzie towarzyszył Meghan w tak ważnym dla niej dniu. Przypomnijmy, że ceremonia odbędzie się w sobotę 19 maja 2018 r. w kaplicy św. Jerzego w Windsorze.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1paip0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1paip0