Trwa ładowanie...

Podsiadło jedzie w trasę po stadionach w formule 360!

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni! Sprzedaż biletów startuje już w najbliższą środę, 30 sierpnia, o godz. 12.00.

Materiał sponsorowany przez Muzk Sp. z o.o.
Dawid Podsiadło @ PGE Narodowy fot. Michał Murawski9Dawid Podsiadło @ PGE Narodowy fot. Michał Murawski9Źródło: materiały partnera, fot: Michal Murawski ishootmusic.eu
d3o8khk
d3o8khk

W minioną sobotę, 26 sierpnia, PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność. Podczas największego koncertu w historii tego obiektu aż 80 tysięcy osób miało okazję doświadczyć tego, co przygotował dla nich Dawid Podsiadło ze swoim zespołem. Muzyczne show dopełniły liczne efekty pirotechniczne i wizualne oraz występy niezapowiedzianych gości: sanah, Artura Rojka i Taco Hemingwaya.

Po niemalże 2,5-godzinnym widowisku Dawid przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami (ten fragment koncertu można było zobaczyć na kanale YouTube artysty), że już w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu. 

Dawid Podsiadło @ PGE Narodowy fot. Piotr Tarasewicz3 materiały partnera
Dawid Podsiadło @ PGE Narodowy fot. Piotr Tarasewicz3Źródło: materiały partnera

Pomimo ogromnego doświadczenia koncertowego sam Dawid był pod wielkim wrażeniem ­– Zagraliśmy setki koncertów, ale to co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje.

d3o8khk

Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec – mówi Dawid Podsiadło.

trasa koncertowa, Dawid Podsiadło materiały partnera
trasa koncertowa, Dawid PodsiadłoŹródło: materiały partnera

Trasa stadionowa 360 w przyszłym roku zawita do trzech miast:

01.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk

15.06.2024 Poznań – Enea Stadion

22.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

Już w środę 30 sierpnia o godzinie 12.00 rusza przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart, a w czwartek sprzedaż otwarta w serwisie eBilet.pl.

d3o8khk

Partnerem strategicznym trasy jest: Bank Credit Agricole.

Partnerami koncertów są: Polsat Plus Arena Gdańsk, Enea Stadion, Stadion Śląski.

Patroni medialni: WP.pl, RMF

Organizatorzy: Muzk, East Eventz

Materiał sponsorowany przez Muzk Sp. z o.o.
d3o8khk
d3o8khk