Trwa ładowanie...

Pogrebińska już po ślubie! Znamy szczegóły

Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, Julia Pogrebińska wyszła 19 sierpnia za mąż za nauczyciela jogi, Johna Scotta. Uroczystość miała charakter prywatny. John zdradził kilka szczegółów na swoim Instagramie.

Pogrebińska już po ślubie! Znamy szczegółyŹródło: Instagram.com
d3q10du
d3q10du

O ślubie pary zaczęto mówić stosunkowo niedawno. Wcześniej niewiele osób wiedziało, że Pogrebińska związała się z o 20 lat starszym mężczyzną. Kim jest wybranek gwiazdy?

John Scott pochodzi z Nowej Zelandii i od ponad 30 lat zajmuje się nauczaniem jogi. Dziś jest jednym z największych światowych autorytetów w tej dziedzinie. Scott przez kilka lat mieszkał w Indiach i uczył się od największych mistrzów. Wśród wielu sukcesów ma na swoim koncie jedną z najlepiej sprzedających się książek o jodze. Napisał ją z ówczesną żoną, Lucy.

Pogrebińska poznała Scotta w 2013 r., kiedy przyjechał po raz pierwszy do Polski. Julia uczestniczyła wówczas w jego warsztatach i kiedy się spotkali, od razu między nimi zaiskrzyło. Od tego czasu są nierozłączni.

Na Instagramie Johna pojawił się post, świadczący o tym, że para faktycznie wstąpiła w związek małżeński.

d3q10du

"Z największą przyjemnością ogłaszamy małżeństwo Johna Scotta z Julią Pogrebińską. John, który pochodzi z Nowej Zelandii i jego ukochana Julia z Warszawy wzięli ślub cywilny 19 sierpnia w obecności przyjaciół i najbliższej rodziny. Julia przyjechała na uroczystość z przyszłym mężem. Była to ceremonia w stylu szkockim, ze względu na pochodzenie rodziców Johna oraz korzenie Julii, które sięgają klanu Grant z tamtych terenów. Zależało im, by sięgała XVI-wiecznej tradycji" - czytamy w informacji na Instagramie.

Świadkami na ślubie byli Małgorzata Tomczak oraz Roee Weiss. W tym ważnym dniu parze młodej towarzyszyli przyjaciele Julii, siotra Johna oraz jego córka, India. Pogrebińska i Scott złożyli przysięgę w języku angielskim i szkockim.

Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

d3q10du
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q10du