Trwa ładowanie...

Pogrebińska już po ślubie! Znamy szczegóły

Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, Julia Pogrebińska wyszła 19 sierpnia za mąż za nauczyciela jogi, Johna Scotta. Uroczystość miała charakter prywatny. John zdradził kilka szczegółów na swoim Instagramie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pogrebińska już po ślubie! Znamy szczegółyŹródło: Instagram.com
d27zcxn
d27zcxn

O ślubie pary zaczęto mówić stosunkowo niedawno. Wcześniej niewiele osób wiedziało, że Pogrebińska związała się z o 20 lat starszym mężczyzną. Kim jest wybranek gwiazdy?

John Scott pochodzi z Nowej Zelandii i od ponad 30 lat zajmuje się nauczaniem jogi. Dziś jest jednym z największych światowych autorytetów w tej dziedzinie. Scott przez kilka lat mieszkał w Indiach i uczył się od największych mistrzów. Wśród wielu sukcesów ma na swoim koncie jedną z najlepiej sprzedających się książek o jodze. Napisał ją z ówczesną żoną, Lucy.

Pogrebińska poznała Scotta w 2013 r., kiedy przyjechał po raz pierwszy do Polski. Julia uczestniczyła wówczas w jego warsztatach i kiedy się spotkali, od razu między nimi zaiskrzyło. Od tego czasu są nierozłączni.

d27zcxn

Na Instagramie Johna pojawił się post, świadczący o tym, że para faktycznie wstąpiła w związek małżeński.

"Z największą przyjemnością ogłaszamy małżeństwo Johna Scotta z Julią Pogrebińską. John, który pochodzi z Nowej Zelandii i jego ukochana Julia z Warszawy wzięli ślub cywilny 19 sierpnia w obecności przyjaciół i najbliższej rodziny. Julia przyjechała na uroczystość z przyszłym mężem. Była to ceremonia w stylu szkockim, ze względu na pochodzenie rodziców Johna oraz korzenie Julii, które sięgają klanu Grant z tamtych terenów. Zależało im, by sięgała XVI-wiecznej tradycji" - czytamy w informacji na Instagramie.

Świadkami na ślubie byli Małgorzata Tomczak oraz Roee Weiss. W tym ważnym dniu parze młodej towarzyszyli przyjaciele Julii, siotra Johna oraz jego córka, India. Pogrebińska i Scott złożyli przysięgę w języku angielskim i szkockim.

Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d27zcxn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27zcxn