Trwa ładowanie...
d30q95d

Pogrzeb George'a Michaela odbył się w Londynie

Po trzech miesiącach od śmierci piosenkarz został wreszcie pochowany. Pogrzeb odbył się 29 marca. George Michael zgodnie z pierwotnymi założeniami spoczął na cmentarzu Highgate Cemetery w północnym Londynie. W ceremonii udział wzięła najbliższa rodzina oraz grupka przyjaciół artysty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogrzeb George'a Michaela odbył się w Londynie
(ONS.pl)
d30q95d

Informacje o miejscu i terminie pogrzebu zostały przekazane mediom w specjalnym oświadczeniu przygotowanym przez rodzinę zmarłego wokalisty. Dokładna data była trzymana w tajemnicy do samego końca, w celu uniknięcia udziału fanów, którzy mogliby zakłócić przebieg ceremonii.

East News

Mimo sprzeciwu rodziny George'a Michaela w pogrzebie wziął udział Fadi Fawaz, wieloletni partner piosenkarza, który był obarczany przez najbliższych winą za śmierć artysty. Nie zabrakło również Andrew Ridgeleya, współzałożyciela legendarnego zespołu Wham!, od którego Michael rozpoczął swoją międzynarodową karierę. Na ceremonii przemowę wygłosiła również przyjaciółka wokalisty - Geri Halliwell, była gwiazda girlsbandu Spice Girls.

East News

George Michael zmarł w 25 grudnia 2016 r. Miał 53 lata. Jego ciało w domu w Oxfordshire znalazł jego partner Fadi Fawaz. Na początku plotkowano, że artysta mógł przedawkować narkotyki. Ostatecznie okazało się, że piosenkarz zmarł w następstwie przewlekłej choroby serca.

d30q95d

Podziel się opinią

Share

d30q95d

d30q95d