Trwa ładowanie...
george michael

Pogrzeb George'a Michaela odbył się w Londynie

Po trzech miesiącach od śmierci piosenkarz został wreszcie pochowany. Pogrzeb odbył się 29 marca. George Michael zgodnie z pierwotnymi założeniami spoczął na cmentarzu Highgate Cemetery w północnym Londynie. W ceremonii udział wzięła najbliższa rodzina oraz grupka przyjaciół artysty.

Share
Pogrzeb George'a Michaela odbył się w Londynie
Źródło: ONS.pl
d202wpo

Informacje o miejscu i terminie pogrzebu zostały przekazane mediom w specjalnym oświadczeniu przygotowanym przez rodzinę zmarłego wokalisty. Dokładna data była trzymana w tajemnicy do samego końca, w celu uniknięcia udziału fanów, którzy mogliby zakłócić przebieg ceremonii.

East News
Źródło: East News

Mimo sprzeciwu rodziny George'a Michaela w pogrzebie wziął udział Fadi Fawaz, wieloletni partner piosenkarza, który był obarczany przez najbliższych winą za śmierć artysty. Nie zabrakło również Andrew Ridgeleya, współzałożyciela legendarnego zespołu Wham!, od którego Michael rozpoczął swoją międzynarodową karierę. Na ceremonii przemowę wygłosiła również przyjaciółka wokalisty - Geri Halliwell, była gwiazda girlsbandu Spice Girls.

East News
Źródło: East News

George Michael zmarł w 25 grudnia 2016 r. Miał 53 lata. Jego ciało w domu w Oxfordshire znalazł jego partner Fadi Fawaz. Na początku plotkowano, że artysta mógł przedawkować narkotyki. Ostatecznie okazało się, że piosenkarz zmarł w następstwie przewlekłej choroby serca.

d202wpo

Podziel się opinią

Share
d202wpo
d202wpo