Trwa ładowanie...

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak od Bartka Jędrzejaka

30 sierpnia był wyjątkowo trudnym dniem dla wielu osób, które były blisko z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Tego dnia odbył się pogrzeb producenta filmowego. Bartek Jędrzejak okazał wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak od Bartka JędrzejakaŹródło: East News, fot: East News
d31gqk2
d31gqk2

Bartek Jędrzejak w kilku zdaniach zwrócił się do żony tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenter TVN współpracował z Agnieszką Woźniak-Starak przy ostatniej edycji "Big Brothera".

ZOBACZ TAKŻE: Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

- Aga, wtedy Ty jak siostra dałaś energię i ramię. Dzisiaj jak brat chcę, żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas.... Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek - czytamy pod postem gwiazdora TVN.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Co się stało?

Przypomnijmy, że 39-letni producent zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Piotra Woźniaka-Staraka szukano pięć dni. Około godziny 4 rano miejscowe służby dostały informację o łodzi zakłócającej ciszę nocną.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce znaleźli motorówkę, na której nikogo nie było. W niedzielę rano na brzegu jeziora Kisajno znaleziono 27-letnią kobietę. Zeznała, że była na motorówce z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Oboje mieli wpaść do wody podczas jednego z manewrów.

d31gqk2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d31gqk2