Trwa ładowanie...
d260774

Pola Kukiz pokazała zdjęcie z wesela siostry. To ona złapała bukiet

Paweł Kukiz datę 21 lipca 2018 roku zapamięta na pewno. Piosenkarz i polityk tego dnia wydał za mąż najstarszą córkę. Ślub był owiany tajemnicą, o weselu również niewiele wiadomo. Jedynym ujęciem, które "wyciekło", pochwaliła się młodsza siostra panny młodej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia i Pola Kukiz to dwie z trzech córek muzyka i polityka
Julia i Pola Kukiz to dwie z trzech córek muzyka i polityka (Facebook.com)
d260774

Pola Kukiz ma 24 lata i jest dość aktywna w sieci. Na jej instagramowym profilu nie brakuje relacji z przyjęć panieńskich 27-letniej Julii, która dopiero co zmieniła stan cywilny. Dziewczyny bawiły się w hotelu i w domu już 5-6 tygodni temu. Niemal pół roku temu Pola pomagała siostrze wybrać suknię ślubną. W końcu nadszedł dzień, na który z pewnością czekała cała rodzina. Średnia z córek Kukiza (muzyk ma ich trzy - Julię, Polę i Hannę) pochwaliła się ujęciem z wesela. Napisała też, że to właśnie ona złapała bukiet ślubny.

Pola Kukiz Instagram.com
Pola Kukiz

Ubrana w ciemną, krótką sukienkę i sportowe buty (czyżby impreza nie była zbyt formalna?) wyglądała uroczo. Dziewczyna będzie kolejną młodą żoną w rodzinie? Od dłuższego czasu ma partnera, niedawno pisała, że zawsze jest druhną, nigdy panną młodą, a na weselu siostry złapała bukiet...

d260774

Przy okazji warto dodać, że nie tylko Pola, ale i Julia prezentowała się wspaniale. W dniu ślubu, który odbył się w jednym z namysłowskich kościołów, postawiła na biel i koronkę.

d260774

Podziel się opinią

Share

d260774

d260774