Trwa ładowanie...
d2la7q6
News

Polska Barbie przypomina o sobie w skąpym stroju. Internauci: "Trochę jak Borat"

Nie trzeba było wiele, by zaczęto o niej mówić. Anella, zwana również "żywą Barbie" udzieliła zaledwie kilku wywiadów w programach śniadaniowych. Gdy szum medialny wokół jej osoby ucichł, przypomina o sobie na Instagramie. Spójrzcie na ostatnie zdjęcie, które dodała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska Barbie wrzuciła nowe zdjęcie.
Polska Barbie wrzuciła nowe zdjęcie. (Forum)
d2la7q6

Anella na fali popularności zyskała między innymi więcej obserwujących na swoim intagramowym profilu. Na chwilę obecną obserwuje ją prawie 100 tys. osób. Profil służy jej do komunikowania się ze swoimi fanami… i hejterami. Bo, jak się okazuje, tych, którzy ją krytykują jest stosunkowo dużo.

Polska Barbie nie przejmując się krytyką wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio w akcie tęsknoty za latem opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. - "Mimo że lato dawno minęło, ze mną wciąż gorąco" – napisała pod zdjęciem.

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Tych pozytywnych j negatywnych. – "To bardzo przykre, że ludzie jeszcze dopingują tej chorej kobiecie. Choć kobiecości trudno tu szukać" – pisze internautka. Wśród licznych reakcji możemy zobaczyć też te, które bronią Anelli: – "Wyglądasz przecudownie. Hejterzy wypad".

d2la7q6

Strój, który ma na sobie Anella jest niewątpliwie oryginalny i przez jedną z użytkowniczek Instagrama został trafnie porównany do tego, który nosił filmowy Borat. - "Strój trochę jak Borat".

"Niestety, nie było zieleni" - odpowiedziała Anella.

   Materiały prasowe

Jak oceniacie nowe zdjęcie polskiej Barbie?

d2la7q6

Podziel się opinią

Share

d2la7q6

d2la7q6