Trwa ładowanie...
d3cmf0s
News

Polskie miasto szykuje prezent dla Toma Hanksa!

Hollywoodzki aktor w ostatnim czasie dał poznać się jako fan polskiego Fiata 126p. Mieszkańcy Bielsko-Białej, w której przez lata był produkowany model auta, postanowili wykorzystać ten fakt. Zamierzają kupić samochód i wręczyć go gwieździe jako prezent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polskie miasto szykuje prezent dla Toma Hanksa!
(Instagram.com)
d3cmf0s

Za sprawą Moniki Jaskólskiej, lokalnej aktywistki, rozpoczęto zbiórkę pieniędzy. Jeśli uda się zgromadzić odpowiednią sumę i przekazać samochód Hanksowi, będzie to niewątpliwie ogromna promocja dla miasta. Przypomnijmy, że aktor znany m.in. z serii filmów o profesorze Robercie Langdonie w ostatnim czasie na Twitterze i Instagramie dodawał zdjęcia z "maluchami".

Instagram.com

- Jestem podekscytowany moim nowym samochodem! – pisał Hanks, pozując przy samochodach. Zdjęcia pochodzą z jego pobytu w Budapeszcie, kiedy aktor kręcił zdjęcia do filmu "Inferno". Gwiazdor słynie ze swojej aktywności w social media. Regularnie publikuje zdjęcia ze swoich podróży, dzieląc się ciekawymi "odkryciami". Często też robi sobie zdjęcia z przypadkowymi osobami. Czy tym razem uda się zaskoczyć aktora?

d3cmf0s

Mieszkańcy Bielska-Białej mają już plan. Maluch ma zostać przetransportowany do Los Angeles. Jeśli okaże się, że Tom Hanks ma jakąś posiadłość w Europie, to samochód zostanie dostarczony osobiście. Organizatorzy akcji mają nadzieję, że w ten sposób uda się zaprosić artystę do odwiedzenia miasta.

d3cmf0s

Podziel się opinią

Share

d3cmf0s

d3cmf0s