Ponętna Doda cała w różu. Znów w centrum zainteresowania fotoreporterów
GALERIA
Wielkimi krokami zbliża się teogorczny Polsat SuperHit Festival, który odbędzie się 25-27 maja. Jedną z jaśniejszych, a przynajmniej robiacych największe show gwiazd imprezy będzie Doda. Tego, że obok niej trudno będzie przejść obojętnie, jesteśmy pewni. Wystarczy zobaczyć, jak wyglądała na konferencji poprzedzającej festiwal. Cała w różu i z ogromnym zaręczynowym pierścionkiem. Doda umie przyciągnąć wzrok!
Cała na różowo
Na konferencji festiwali pojawiła się w dość skromnej, choć efektownej sukience. Uwagę zwracał przede wszystkim jasnoróżowy kolor i dopasowany dół, podkreślający zgrabne nogi.
Imponujący pierścionek
Doda, we właściwym dla siebie stylu, kokietowała fotoreporterów. Zalotne spojrzenia nie odwróciły jednak uwagi od... imponujących rozmiarów pierścionka. Jak widać, jest szczęśliwa jako żona i nie waha się tym chwalić!
W dobrej formie
Nie da się też ukryć, że wokalistka wciąż imponuje formą. Tak smukłej sylwetki można jej tylko pozazdrościć!
Kokietka
Naszym zdaniem Doda w stylowej odsłonie to Doda, od której trudno oderwać wzrok. Gustowna sukienka i delikatne sandałki to zdecydowanie dobry wybór.
Gotowa, by dać czadu
Na konferencji Polsat Super Hit Festival zrobiła niemałe wrażenie. Czekamy na jej show na koncercie! Będziecie oglądać tegoroczną odsłonę imprezy?