Ponętna Veronica Bielik wygina się na piłce gimnastycznej. Co za ciało!
Celebrytka z Instagrama
Veronica Bielik to jedna z największych gwiazd polskiego Instagrama. Dziewczyna w bardzo szybkim czasie uzbierała ponad milion obserwujących. Przepisem na popularność okazało się dodawanie zdjęć eksponujących seksowną figurę. Bielik słynie z obfitych pośladków oraz piersi i nie ma problemu z tym, by prezentować swoje wdzięki w samym bikini.
Celebrytka robi wszystko, żeby wyglądać jak najlepiej i kilka godzin w tygodniu spędza na siłowni. Ostatnio pokazała gorące fotki, które zrobiła między seriami ćwiczeń. Zobaczcie sami!
Z trenerem gwiazd
Bielik pochwaliła się, że ćwiczyła z trenerem celebrytek Tadeuszem Gauerem. Pod jego okiem o kondycje dba m.in. Jessica Mercedes czy Michał Szpak.
"Dziękuję za super trening, kilka ćwiczeń było dla mnie całkowitą nowością i przyniosło mi mega dużo frajdy" - napisała pod zdjęciem Veronica.
Na piłce
Trener zrobił gwiazdce kilka gorących zdjęć. Bielik wdzięcznie pozowała na piłce gimnastycznej, a obcisły strój podkreślał jej kobiece krągłości.
Naturalna?
Co sądzicie o zdjęciach Bielik? Sądzicie, że tylko dzięki treningom wypracowała tak idealną figurę?