Trwa ładowanie...
d4lubni

Popek kradł z ojcem portfele. Szokujące wyznania rapera

Popek został bohaterem nowego cyklu programu amerykańskiego serwisu Noisey. Raper zdobył się na szokujące wyznania już na samym początku materiału.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popek kradł z ojcem portfele. Szokujące wyznania rapera
Popek kradł z ojcem portfele. Szokujące wyznania rapera (ONS.pl)
d4lubni

3 grudnia wystartował nowy program amerykańskiego serwisu Noisey poświęcony gwiazdom hip-hopu, "The World’s Wildest Rapper". Bohaterem pierwszego odcinka reportażu został Popek, który już na samym wstępie zadeklarował, że prawdziwych inspiracji szuka w alkoholu i kokainie.

Gospodarz programu, Chuckie przyjechał na kilka dni do Polski, żeby porozmawiać z polską gwiazdą rapu. W materiale pojawiają się artyści zaprzyjaźnieni i współpracujący z Popkiem m.in. Matheo.

Raper zdradził wiele szczegółów ze swej mrocznej przeszłości. Opowiedział m.in. o dwóch śpiączkach, w których łącznie znajdował się ponad rok.

d4lubni

- W wieku 16 lat uciekłem z Polski do Niemiec, gdzie przebywałem przez 3 lata, a następnie pojechałem do Amsterdamu. Tam dwukrotnie zapadłem w śpiączkę. Za pierwszym razem pozostawałem w niej przez 6 miesięcy. Zjadłem 9 tabletek LSD. 10 i 11 umieściłem tutaj [Popek pokazuje na oczy]. Byłem w śpiączce przez 6 miesięcy, a po wybudzeniu się nie mogłem chodzić ani mówić przez 3 lub 4 tygodnie. Kiedy opuściłem szpital, to powiedziałem sobie: "nigdy więcej nie wezmę tego g..na". Wiesz, co stało się 2 godziny później? Zasnąłem na kolejne 8 miesięcy – zdradza.

Ujawnił również trochę informacji z życia rodzinnego. Twierdzi, że jego własny ojciec pomagał mu w "interesach".

– Kradliśmy razem portfele. Moja matka nie mogła tego znieść i odeszła z innym mężczyzną. Ojciec nie żyje, zamordowano go w pokoju hotelowym w Krakowie - mówi.

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Popek w łańcuchu wygłupia się na ściance

d4lubni

Podziel się opinią

Share
d4lubni
d4lubni