Trwa ładowanie...
da3l9by

Popek wypuszcza kolejny klip pt. "Wszystko i nic". Nowy album ma nawiązywać do legendarnej powieści

Popek zaprezentował teledysk do trzeciego już singla z jego wspólnej płyty z Matheo pt. „Dr Jekyll And Mr Hyde”. W nowym utworze „Wszystko i nic” raper pokazuje się z zupełnie innej strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popek prezentuje nowy singiel "Wszystko i nic".
Popek prezentuje nowy singiel "Wszystko i nic". (East News)
da3l9by

Najnowszy album Popka i Matheo będzie nosił tytuł „Dr Jekyll and Mr Hyde”. Jego premiera zapowiadana jest na 19 października. Koncept płyty zakłada, że ma on ujawnić dwa oblicza Popka i być nawiązać do legendarnej powieści Roberta Louisa Stevensona.

„Wszystko i nic” jest jednym z najbardziej osobistych utworów w karierze Popka. Raper odnosi się do takich zagadnień jak trudne dzieciństwo, emigracji, wyparcia się córki czy rozpoczęcie życia w Polsce na nowo.

Czarno-biały klip do „Wszystko i nic” został zrealizowany przez ekipę Mania Studio.

da3l9by

"Jedyna rzecz jaka łączy 'Króla Albanii' z nadchodzącym 'Dr Jekyll and Mr Hyde' jest eklektyzm. To co wraz z Popkiem zaczęliśmy na poprzednim albumie, to co was najbardziej zaskoczyło, jest ideą rozwijaną i kontynuowaną na nadchodzącym. Myśląc więc, że po odsłuchaniu jednego utworu z nowej płyty, będziecie już wiedzieć, czego się spodziewać, kolejny kompletnie was zdezorientuje" – przekonuje Matheo.

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by