Trwa ładowanie...
d4euavo
Muzyka

Popek wystąpił z córką na finale WOŚP

Popek wystąpił w tym roku na koncercie finałowym WOŚP w Bydgoszczy. Nie był to zwykły koncert popularnego rapera. Jeden z utworów muzyk wykonał ze swoją córką. Pojawienie się tego duetu na scenie wywołało spore poruszenie. Popek pochwalił się nagraniem z koncertu na swoim kanale Youtube.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popek wystąpił z córką na finale WOŚP
(newspix.pl)
d4euavo

Występ Popka był jedną z największych tegorocznych atrakcji bydgoskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Raper wykonał między innymi utwór „Braci się nie traci” w towarzystwie Kaliego. Kontrowersyjny muzyk przygotował na niedzielny koncert wyjątkową niespodziankę. Na scenie oprócz samego Popka pojawiła się jego kilkuletnia córeczka - Julka.

Popek zaśpiewał z córką utwór „Każdy z nas”, który w oryginale lider Gangu Albanii wykonuje wraz z Matheo. Duet rapera ze swoją latoroślą zaskoczył i jednocześnie rozczulił zebraną pod sceną publikę. Muzyk pochwalił się występem publikując na Youtube nagranie z koncertu.

Przypomnijmy, że Popek wystawił na licytację możliwość odwiedzenia planu zdjęciowego jego najnowszego teledysku. Kwota uzyskana z aukcji w całości zostanie przekazana na rzecz WOŚP.

d4euavo

Podziel się opinią

Share
d4euavo
d4euavo