Trwa ładowanie...
d2jvol2
News

Popek znowu zostanie ojcem. Teraz będzie miał syna

Wielka radość w rodzinie rapera. Jego rodzina znowu się powiększy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popek zostanie ojcem po raz drugi
Popek zostanie ojcem po raz drugi (Materiały prasowe)
d2jvol2

Kontrowersyjny artysta aktualnie występuje w “Tańcu z Gwiazdami”, a jego grafik zajęć jest bardzo napięty. Muzyk zawsze jednak znajdzie czas dla ukochanej partnerki i córeczki. Okazuje się, że już wkrótce dołączy do nich syn.

- Będę miał syna. Już układam grafik pod małego – zdradza w „Super Expressie”.

Popek od 10 lat związany jest z Kasią, która wspierała go w najtrudniejszych momentach. Para poznała się w Anglii, kiedy raper uciekł z Polski. Razem doczekali się córeczki Julki, która dzisiaj ma 8 lat. Już za kilka miesięcy dziewczynka będzie miała rodzeństwo.

d2jvol2

- Syn urodzi nam się na przełomie lipca i sierpnia. Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior? – zastanawia się.

Narodziny drugiego dziecka to nie jedyna rewolucja w życiu Popka. W jednym odcinku „Tańca z Gwiazdami” muzyk zadeklarował, że chciałby wziąć ślub. Kasia rzeczywiście nie miała łatwo.

- Dwa razy się stoczyłem, z artysty i ze sportowca stałem się alkoholikiem i narkomanem. I pomyśleć, że wcześniej alkoholu się brzydziłem. Owszem, lubiłem sobie zapalić trawkę. Dopiero gdy zamieszkałem w garażu pod Londynem, zakochałem się w muzyce i alkoholu. Wierzyłem, że otwiera on we mnie demony odpowiedzialne za odwagę do pisania tekstów. A później to przeszło w psychozę i zero kontroli – mówił w wywiadzie.

Popkowi serdecznie gratulujemy!

d2jvol2

ZOBACZ TAKŻE: Popek broni swojej dobroduszności: "Sam świata nie zbawię!"

d2jvol2

Podziel się opinią

Share

d2jvol2

d2jvol2