Trwa ładowanie...
Megafon.pl
kevin costner
01-03-2011 01:18

Porażki nie przerażają Kevina Costnera

Porażki nie przerażają Kevina Costnera
dj8vunz
dj8vunz

Kevin Costner nie obawia się porażki. Kevin Costner nie obawia się porażki.

Aktor, który ma na koncie nie tylko role w kinowych przebojach, ale i w chłodno przyjętych filmach, nauczył się akceptować własne błędy.

- Nie boję się porażki - oświadczył Costner. - Nie skupiam się wyłącznie na sukcesie. Przez te wszystkie lata nauczyłem się, że co mnie nie zabije, to mnie wzmocni.

56-latek dodał także, że rzadko pojawia się na ekranach kin, ponieważ bardzo precyzyjnie dobiera kolejne role.

dj8vunz

- Od dawna nie pracowałem, bo nie chcę występować w sequelach - tłumaczy Costner. - Mogę zagrać w filmie za 6 milionów, ale wolę raczej te, które kosztują około 30-40 milionów, a Hollywood nieufnie podchodzi do takich produkcji. Na tym etapie życia nie zamierzam występować w filmach, w których naprawdę nie mam ochoty grać, dlatego tak rzadko pojawiam się w kinach. Jeśli już na coś się decyduję, muszę mieć pewność, że będzie to zrobione tak, jak chcę.

Dorobek Kevina Costnera zamyka film.

(PSz/megafon.pl)

dj8vunz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dj8vunz