Megafon.pl
News
14-11-2017 (08:07)

Porzucił karierę, aby walczyć o życie 3-letniego synka chorego na raka. Teraz Michael Bublé wraca na scenę

Kanadyjski wokalista ogłosił pierwszy koncert po tym, jak zrobił sobie przerwę w pracy, by poświęcić się rodzinie i opiece nad chorym synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael Buble z żoną i dziećmi
Michael Buble z żoną i dziećmi (Instagram.com)
WP

U 3-letniego Noah zdiagnozowano raka. Wiadomość o chorobie syna Michaela Bublé została ujawniona w listopadzie 2016 r. Muzyk na czas leczenia dziecka odłożył karierę na bok. W lutym żona gwiazdora, Luisana Lopilato, poinformowała media, że chłopiec dobrze zareagował na leczenie.

- Powrót mojego syna do zdrowia to długi proces i nadal czekają go regularne badania. Jesteśmy jednak szczęśliwi z nadzieją patrzymy w przyszłość. Dzięki Bogu, mój syn ma się dobrze - napisała.

Teraz Michael Bublé ogłosił pierwszy koncert, odkąd przerwał promocję ostatniego albumu. Kanadyjczyk wystąpi 13 lipca w Hyde Parku w Londynie. Będzie to jego jedyny występ w 2018 r. Krótką zapowiedź, można znaleźć na Facebooku.

WP

Michael Bublé sprzedał 30 milionów płyt na całym świecie. Na koncie ma 4 nagrody Grammy, 4 kolejne albumy, które docierały na szczyt Billboard 200. W październiku 2016 r. wydał najnowszą płytę, "Nobody But Me".

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
WP

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Węgrowska wyznaje: "Planuję drugie dziecko. Jestem na etapie realizacji"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP