Trwa ładowanie...

Posiadłość Brada Pitta i Jennifer Aniston wystawiona na sprzedaż! Robi wrażenie

Brad Pitt i Jennifer Aniston rozstali się w 2005 r. Cztery lata wcześniej zakupili posiadłość, która przez większość czasu stała pusta.

Share
Posiadłość Brada Pitta i Jennifer Aniston wystawiona na sprzedaż! Robi wrażenieŹródło: Getty Images
dglwnhr

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jedną z najgorętszych par w historii show-biznesu. Para zaczęła spotykać się w maju 1998 r. 29 lipca 2000 r. pobrali się na prywatnej ceremonii w Malibu. Jednakże 6 stycznia 2005 r. ogłosili separację, a dwa miesiące później Aniston złożyła pozew rozwodowy. 2 października 2005 r. sprawa została sfinalizowana.

W 2001 r. Pitt i Aniston zakupili ogromną posiadłość,w której mieszkali przez 4 lat, aż do swojego rozstania. Od tego momentu nieruchomość stała cały czas pusta. Ostatecznie dom został wystawiony na sprzedaż, a jego cena wynosi 44,5 mln dolarów, czyli ponad 170 mln złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Niepokojące doniesienia. Kryzys wieku średniego u Jennifer Aniston

Powierzchnia całej posiadłości wynosi 11,2 tys. metrów kwadratowych, składa się na nią kilka budynków, kort tenisowy, basen oraz ogrody. W budynku znajduje się łącznie 5 sypialni i aż 13 łazienek. Dodatkowo aktorzy zainwestowali pieniądze w salę kinową oraz bar.

Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta Wallace'a Neffa w 1930 r. Jego nazwisko było znane wszystkim gwiazdom Hollywood.

Zastanawia tylko fakt, jak małżonkowie podzielą się kwotą ze sprzedaży. Para po rozstaniu przez wiele lat nie utrzymywała żadnych kontaktów, w ostatnim czasie jednak ich relacja znacznie się poprawiła. Czyżby plotki o ich powrocie się sprawdziły?

dglwnhr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dglwnhr
dglwnhr