Trwa ładowanie...
d3nl1ae

Post Malone chce zagrać na ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin

Post Malone zaproponował, że zagra na ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin. Za darmo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Bieber z narzeczoną
Justin Bieber z narzeczoną (Instagram.com)
d3nl1ae

Amerykański raper przyjaźni się z Justinem Bieberem, więc w jego propozycji nie ma nic zaskakującego.

- Będę drużbą, zajmę się kwiatami albo będę pilnował obrączek - mówi Post Malone. - Justin jest bardzo szczęśliwy. Cieszę się z jego szczęścia.

24-letni wokalista oświadczył się 21-letniej modelce na Bahamach. Justin Bieber i Hailey Baldwin znają się od dłuższego czasu, ale ostatnio media nie pisały zbyt wiele na temat romansu pary, więc informacja ta była nieco zaskakująca.

d3nl1ae

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie "Ocean's 8".

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Purpose" miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii "Killing Hasselhoff".

Post Malone to muzyk, który bez wahania miesza gatunki, tworząc własne unikatowe brzmienie, równie odurzające co świeże. Udowodnił to swym debiutanckim albumem "Stoney" (2016), który w USA zdobył status podwójnej platyny. Post Malone pokazał, że potrafi upichcić muzyczny sos na miarę XXI wieku. Longplay "Stoney" dotarł na 1. miejsce zestawienia iTunes Overall Top Albums Chart i znalazł się w top 10 notowania Billboard Top 200. Ostatnie wydawnictwo rapera to "Beerbongs and Bentleys" z kwietnia 2018 roku.

d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae