Trwa ładowanie...
31-08-2016 09:33

Postępowanie wobec Piotra A. zostanie umorzone? Prokuratura przychyliła się do jego wniosku

Kilka tygodni temu Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku samochodowego sprzed 3 lat, w którym doznała poważnego złamania nogi. Jej ówczesny partner Piotr A. przyznał się do winy, a teraz może nawet mówić o wielkim szczęściu. Dlaczego?

Postępowanie wobec Piotra A. zostanie umorzone? Prokuratura przychyliła się do jego wnioskuŹródło: AKPA
d3ok4vj
d3ok4vj

Zdaniem aktorki wypadek mocno wpłynął na rozwój jej kariery zawodowej. W oficjalnym oświadczeniu tłumaczyła:

- Wniosek o ukaranie był formalną koniecznością, by ubezpieczyciel mógł rozpocząć finansowanie leczenia. Leczenie ze względu na poważny charakter urazu nadal trwa i wymaga nie tylko sporych wysiłków, ale i dalszego pokrywania kosztów.

Mimo tego że aktor od początku nie zamierzał wypierać się winy, wnioskował również o warunkowe umorzenie toczącego się wobec niego postępowania. Teraz okazuje się, że prokurator przychylił się do jego wniosku. Jeżeli również sąd podejmie taką decyzję to Piotrowi A. zostanie wyznaczony okres 1 roku próby oraz obowiązek uiszczenia kwoty 5000 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Kiedy w tej sprawie zapadnie prawomocny wyrok Weronika Rosati będzie mogła również domagać się od byłego partnera odszkodowania za wypadek. Spodziewaliście się takiego końca tej sprawy?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
East News
Źródło: East News
d3ok4vj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ok4vj