Trwa ładowanie...
muzyka
Arek Durka
04-10-2017 10:06

Poważne problemy Sarsy. Media zaczęły unikać ją szerokim łukiem

Trudno znaleźć osobę, która nie kojarzyłaby charakterystycznych rogów Sarsy. Piosenkarka od początku swojej kariery stawia na wyrazisty wizerunek. Niestety to, co miało być jej znakiem rozpoznawczym, zaczęło właśnie działać na jej niekorzyść. Jak się okazuje, producenci programów rozrywkowych coraz częściej rezygnują z udziału artystki w swoich projektach. Jej czas się już skończył?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Poważne problemy Sarsy. Media zaczęły unikać ją szerokim łukiemŹródło: WP.PL
d3pb39s

- Ciężko też załatwić jej sesję czy wywiad w magazynach dla kobiet. Wszystko przez wydumany wizerunek, przez który rówieśniczkom trudno się z nią identyfikować. Dla nich to dziwadło – zdradziłam "Faktowi" osoba z branży.

Podobno Sarsa została upomniana również przez wytwórnię muzyczną, która wydaje jej płyty. Mniej artystki w mediach jest równoznaczne z mniejszym zainteresowaniem jej osobą, a to w dalszej perspektywie może przełożyć się na straty finansowe.

ZOBACZ TEŻ: Sarsa zdradza tajemnicę swoich tekstów

- Została poproszona, by przestała eksperymentować z kosmicznymi strojami, przerysowanym makijażem i włosami, które ciągle zaplata w rogi - dodaje informator gazety.

d3pb39s

Jednak problemem nie jest wyłącznie wygląd artystki, ale również jej charakter. Sarsa często jest odbierana jako zimna i zdystansowana osoba, dlatego jej pracodawcy oczekują również, że wokalistka będzie się częściej uśmiechać.

Zgadzacie się z zarzutami pod jej adresem?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3pb39s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pb39s
d3pb39s