Trwa ładowanie...
d49gk06
News

Poważne problemy Sarsy. Media zaczęły unikać ją szerokim łukiem

Trudno znaleźć osobę, która nie kojarzyłaby charakterystycznych rogów Sarsy. Piosenkarka od początku swojej kariery stawia na wyrazisty wizerunek. Niestety to, co miało być jej znakiem rozpoznawczym, zaczęło właśnie działać na jej niekorzyść. Jak się okazuje, producenci programów rozrywkowych coraz częściej rezygnują z udziału artystki w swoich projektach. Jej czas się już skończył?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sarsa
Sarsa (WP.PL)
d49gk06

- Ciężko też załatwić jej sesję czy wywiad w magazynach dla kobiet. Wszystko przez wydumany wizerunek, przez który rówieśniczkom trudno się z nią identyfikować. Dla nich to dziwadło – zdradziłam "Faktowi" osoba z branży.

Podobno Sarsa została upomniana również przez wytwórnię muzyczną, która wydaje jej płyty. Mniej artystki w mediach jest równoznaczne z mniejszym zainteresowaniem jej osobą, a to w dalszej perspektywie może przełożyć się na straty finansowe.

ZOBACZ TEŻ: Sarsa zdradza tajemnicę swoich tekstów

- Została poproszona, by przestała eksperymentować z kosmicznymi strojami, przerysowanym makijażem i włosami, które ciągle zaplata w rogi - dodaje informator gazety.

d49gk06

Jednak problemem nie jest wyłącznie wygląd artystki, ale również jej charakter. Sarsa często jest odbierana jako zimna i zdystansowana osoba, dlatego jej pracodawcy oczekują również, że wokalistka będzie się częściej uśmiechać.

Zgadzacie się z zarzutami pod jej adresem?

d49gk06

Podziel się opinią

Share

d49gk06

d49gk06