Trwa ładowanie...
d3qkh9d
News

Poważny problem Katarzyny Figury. Córki proszą ją, by pomogła swojemu mężowi

Kiedy niedawno sądowy psycholog po rozmowie z córkami aktorki stwierdził, że są bardziej zżyte z matką, Figura miała powody do radości. Artystka myślała, że wreszcie uda się jej rozwieść z mężem i zatrzymać dziewczynki przy sobie. Jednak nagły wypadek Kaia Schoenhalsa może pokrzyżować te plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Figura ma twardy orzech do zgryzienia
Katarzyna Figura ma twardy orzech do zgryzienia (ONS.pl)
d3qkh9d

3 kwietnia w Hondurasie mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu. Kai złamał nogę w taki sposób, że kość piszczelowa i strzałkowa przebiły skórę. Grozi mu nawet amputacja kończyny. Kiedy Figura dowiedziała się o zdarzeniu, robiła wszystko, by jej córki nie dowiedziały się o problemach ojca.

Jednak kiedy 15-letnia Koko i 13-letnia Kashmir trafiły na informację w internecie, były przerażone.

- Zobaczyły drastyczne zdjęcia, na których ich tata ma koszmarnie połamaną nogę. Chciały jak najszybciej się z nim skontaktować. Kasia uspokoiła je i obiecała, że dowie się jak najwięcej o jego stanie zdrowia. Nie było to łatwe, bo od lat relacje między nimi są bardzo napięte - powiedziała "Rewii" bliska znajoma aktorki.

d3qkh9d

Dziewczynki poprosiły matkę, by zakopała topór wojenny i pomogła swojemu mężowi. Mają nalegać, by zorganizowała Schoenhalsowi pomoc i rehabilitację w Warszawie.

- Wiedzą, że tata nie może na nikogo liczyć, bo nawet babcia (jego matka) nie ma z nim kontaktu. To dla nich bardzo ważne. Dziewczynki powtarzają ojcu, żeby się nie martwił, bo mu pomogą - powiedział w rozmowie z gazetą przyjaciel rodziny.

Choć Katarzyna Figura kocha swoje córki i zależy jej na ich szczęściu, trudno wyobrazić sobie sytuację, w której pomaga znienawidzonemu mężowi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3qkh9d

Podziel się opinią

Share

d3qkh9d

d3qkh9d