Trwa ładowanie...

Dzieli ich 18 lat. Poznali się na planie serialu. Nie od razu zaiskrzyło

W nowym programie stacji TVN udział biorą, między innymi, Janusz Chabior z żoną. Agata Wątróbska w drugim odcinku show zdradziła, jak się poznali.

Share
Chabior i Wątróbska - jak się poznali? Opowiedzieli o tym w show "Power Couple"Chabior i Wątróbska - jak się poznali? Opowiedzieli o tym w show "Power Couple"Źródło: AKPA
d3b1ht0

Agata Wątróbska i Janusz Chabior są aktorską parą. Jednak on ma znacznie więcej doświadczenia - i zawodowego, i życiowego. 58-latek jest bowiem sporo od swojej partnerki starszy. Dzieli ich aż 18 lat. Żona gwiazdora w maju będzie obchodziła okrągłe 40. urodziny. Chabior swoją rocznicę świętował na planie programu "Power Couple". To właśnie w show Wątróbska opowiedziała o tym, jak poznała męża.

Wyznała, że po raz pierwszy spotkali się 6 lat temu na planie serialu, gdzie grała młodą policjantkę, a on jej starszego mentora. W jej rolę wpisane było uczucie do kolegi z pracy. Szybko stało się jasne, że zadurzenie bohaterki przeszło na aktorkę. Wątróbska wpadła po uszy, ale Chabior tego nie dostrzegał. Była jednak cierpliwa, aż w końcu aktor zakochał się w koleżance po fachu.

Różnica wieku nie ma dla nich znaczenia, ale Agacie zdarza się z niej śmiać. Tak było na planie show, gdy zrobiła mężowi niespodziankę urodzinową, ale też podczas zwierzeń na temat początków ich związku.

d3b1ht0

– Tylko nie umieraj – śmiała się Wątróbska.

Odejścia z TVN

d3b1ht0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b1ht0