Trwa ładowanie...
d3ikf0v
News

"Power of Trinity" w podziemiach MOMU . Rozpoczyna się całoroczny cykl akustycznych koncertów w MOMU

Rusza cykl comiesięcznych, akustycznych koncertów znanych zespołów na Wierzbowej. Z dala od tłumu, setek zasłaniających głów i przeciskania się pod samą scenę, MOMU prezentuje koncerty ulubionych zespołów Polaków w nieco innym wydaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół zagra w Gdańsku już 22 marca
Zespół zagra w Gdańsku już 22 marca (East News)
d3ikf0v

Co to jest?
MOMU'sic - to przede wszystkim wyjście na przeciw gościom oraz wszystkim osobom z zewnątrz, którzy chcą zaznać czegoś innego. Akustyczne koncerty mają niesamowity klimat i tworzą silną, emocjonalną więź między artystą a odbiorcą, której nie zawsze można doświadczyć podczas dużych koncertów. Undergroundowy charakter koncertów ma jeszcze bardziej podkreślić klimat i podkręcić atmosferę niszowości całorocznego cyklu.

Piwniczny klimat, domowa atmosfera, whisky, publiczność siedząca w dowolnym miejscu na poduszkach i kocach to tylko przedsmak tego, co będzie się działo w każdy czwartek miesiąca w MOMU. Cała inicjatywa cyklu powstała dzięki współpracy MOMU z agencją muzyczną "Ymusic" oraz partnerstwu marki "Maker's Mark".

*Gdzie i kiedy? *
W podziemiach MOMU przy ul. Wierzbowej 22 marca o 22.00.

Kto zagra?
"Power of Trinity" - Łódzki zespół założony w 1996 roku. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu „11" znalazła się wśród 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia według magazynu "Teraz Rock". Drugi album "Loccomotiv" zyskał miano jednej z najpopularniejszych, polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel "Chodź ze mną" podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie YouTube przekroczyła pięć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił min. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Na początku września 2014 roku odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjęty przez krytyków i fanów, studyjnego krążka "Legorock". Obecnie zespół pracuje nad najnowszym albumem, który zapowiada singiel "Ogień".
Premiera płyty przewidziana jest na wiosnę 2018 r.!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3ikf0v

Podziel się opinią

Share

d3ikf0v

d3ikf0v