Trwa ładowanie...

Powstanie Warszawskie. Sławomir dodał przejmujący post

W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wiele gwiazd oddaje hołd bohaterom tamtych dni. Sławomir również zamieścił post, który odwołuje się do wydarzeń sprzed lat.

Share
Powstanie Warszawskie. Sławomir dodał przejmujący postŹródło: East News
d4l3sz2

- Cześć tu Sławomir. Warszawo dziękuję Ci za twoje dzielne Dzieci. Za słońce, pracę i radość. Wzruszenia i nadzieję. Dzisiaj o godzinie 17.00, znowu sobie uświadomię, że tak na prawdę, nie mam żadnych wielkich problemów, w porównaniu do tych, które mieli Rodacy w 1944 roku. Kadr z filmu "Powstanie Warszawskie" MPW #PowstanieWarszawskie #GodzinaW #Stolica #dziekuje - napisał gwiazdor pod zdjęciem przedstawiającym Powstańców.

Sławomir słynie raczej z żartobliwego repertuaru oraz sposobu komunikacji ze swoimi fanami. Jednak nawet on potrafi zachować powagę, gdy chodzi o ważny temat. Daje tym samym wzór swoim odbiorcom.

Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17. Trwało 63 dni i pochłonęło tysiące ofiar. Dla ludzi, którzy wówczas walczyli o wolną Polskę i żyją do dziś, najważniejsze jest, by pamięć o ich poświęceniu i walce była ciągle żywa.

d4l3sz2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l3sz2
d4l3sz2