Trwa ładowanie...
d3lkm9l

Powstanie Warszawskie. Sławomir dodał przejmujący post

W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wiele gwiazd oddaje hołd bohaterom tamtych dni. Sławomir również zamieścił post, który odwołuje się do wydarzeń sprzed lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir uczcił 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Sławomir uczcił 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego (East News)
d3lkm9l

- Cześć tu Sławomir. Warszawo dziękuję Ci za twoje dzielne Dzieci. Za słońce, pracę i radość. Wzruszenia i nadzieję. Dzisiaj o godzinie 17.00, znowu sobie uświadomię, że tak na prawdę, nie mam żadnych wielkich problemów, w porównaniu do tych, które mieli Rodacy w 1944 roku. Kadr z filmu "Powstanie Warszawskie" MPW #PowstanieWarszawskie #GodzinaW #Stolica #dziekuje - napisał gwiazdor pod zdjęciem przedstawiającym Powstańców.

Sławomir słynie raczej z żartobliwego repertuaru oraz sposobu komunikacji ze swoimi fanami. Jednak nawet on potrafi zachować powagę, gdy chodzi o ważny temat. Daje tym samym wzór swoim odbiorcom.

Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17. Trwało 63 dni i pochłonęło tysiące ofiar. Dla ludzi, którzy wówczas walczyli o wolną Polskę i żyją do dziś, najważniejsze jest, by pamięć o ich poświęceniu i walce była ciągle żywa.

d3lkm9l

Podziel się opinią

Share
d3lkm9l
d3lkm9l