Trwa ładowanie...

Pożar w Notre Dame. Małgorzata Kożuchowska dzieli się wpisem

Płomienie pochłaniające arcydzieło światowej architektury, perełkę kultury. Notre Dame stanęło w ogniu, co poruszyło cały świat. "Szok" to najczęstszy komentarz. Swój zamieściła także Małgorzata Kożuchowska. Co skomentował Andrzej Duda.

Pożar w Notre Dame. Małgorzata Kożuchowska dzieli się wpisemŹródło: East News
d3zia7z
d3zia7z

Notre Dame stanęło w ogniu 15 kwietnia, a zdjęcia z Paryża w mig obiegły cały świat. Na początku sytuacja wyglądała niewinnie. Na tych pierwszych kadrach widać było tylko dym unoszący się nad katedrą. Ale szybko pożar przybierał na rozmiarze. W sieci nie brakuje dramatycznych zdjęć, na których widać, jak zniszczona jest dziś budowla.

Pożar w Paryżu skomentowało wiele znanych osób. Część polityków i dziennikarzy związanych z prawicą uznało to za symbol laicyzacji. Jak Magdalena Ogórek, której wpis wywołał konsternację. Oszczędne w snuciu teorii spiskowych są za to gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do osób, które postanowiły skomentować paryskie wydarzenia w mediach społecznościowych.

Opublikowała zdjęcie niemal doszczętnie zniszczonej iglicy tuż przed tym, jak runęła.

d3zia7z

- Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie - napisała aktorka.

Krótki, acz celny komentarz Kożuchowskiej wywołał sporo reakcji. Post postanowił skomentować... prezydent Andrzej Duda ze swojego "prywatnego" profilu.

- Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest... - napisał.

d3zia7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zia7z