WP

Pożar w Notre Dame. Małgorzata Kożuchowska dzieli się wpisem

Płomienie pochłaniające arcydzieło światowej architektury, perełkę kultury. Notre Dame stanęło w ogniu, co poruszyło cały świat. "Szok" to najczęstszy komentarz. Swój zamieściła także Małgorzata Kożuchowska. Co skomentował Andrzej Duda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska skomentowała to, co stało się w Paryżu.
Małgorzata Kożuchowska skomentowała to, co stało się w Paryżu. (East News)
WP

Notre Dame stanęło w ogniu 15 kwietnia, a zdjęcia z Paryża w mig obiegły cały świat. Na początku sytuacja wyglądała niewinnie. Na tych pierwszych kadrach widać było tylko dym unoszący się nad katedrą. Ale szybko pożar przybierał na rozmiarze. W sieci nie brakuje dramatycznych zdjęć, na których widać, jak zniszczona jest dziś budowla.

Pożar w Paryżu skomentowało wiele znanych osób. Część polityków i dziennikarzy związanych z prawicą uznało to za symbol laicyzacji. Jak Magdalena Ogórek, której wpis wywołał konsternację. Oszczędne w snuciu teorii spiskowych są za to gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do osób, które postanowiły skomentować paryskie wydarzenia w mediach społecznościowych.

WP

Opublikowała zdjęcie niemal doszczętnie zniszczonej iglicy tuż przed tym, jak runęła.

- Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie - napisała aktorka.

Krótki, acz celny komentarz Kożuchowskiej wywołał sporo reakcji. Post postanowił skomentować... prezydent Andrzej Duda ze swojego "prywatnego" profilu.

WP

- Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest... - napisał.

PRZECZYTAJ: Katedra Notre Dame w ogniu. "Nasza Pani" przechodzi do historii

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP