Trwa ładowanie...

Pożary w Los Angeles zagrażają Edycie Górniak i Allanowi. Piosenkarka najprawdopodobniej będzie zmuszona do ewakuacji

Od 2 dni w Los Angeles panują ogromne pożary. Kilka godzin temu Edyta Górniak napisała na Facebooku, że odczuwa realne zagrożenie dla siebie i syna. Jak udało się dowiedzieć WP Gwiazdom, artystka być może jeszcze dziś będzie zmuszona opuścić swoją posiadłość.

Pożary w Los Angeles zagrażają Edycie Górniak i Allanowi. Piosenkarka najprawdopodobniej będzie zmuszona do ewakuacjiŹródło: ONS.pl
d6822i7

Szybko rozprzestrzeniający się pożar, podsycany silnymi podmuchami wiatru, zagraża tysiącom domów w północnej części Los Angeles. Niestety w jednym z nich mieszka Edyta Górniak z synem Allanem.

- Sytuacja jest bardzo poważna. Allan i jego koledzy ze szkoły zostali wczoraj ewakuowani, a sama szkoła odwołała zajęcia i jest obecnie zamknięta. Jeszcze dziś w nocy (czasu amerykańskiego - przyp. red.) zapadnie decyzja o ewakuacji dzielnicy, w której Edyta mieszka z synem. Jest spakowana i przygotowana na to, że decyzja może zapaść w każdej chwili. Ma nadzieję, że lokalne służby zadbają o bezpieczeństwo jej i pozostałych mieszkańców - mówi w rozmowie z WP Gwiazdy znajomy piosenkarki.

Piosenkarka jest przerażona tym, że jeszcze nigdy nie była tak blisko takiej tragedii.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

- Śnieg z czarnych płatów spalenizny, ewakuacja dzieci ze szkół, piach w ustach i przygnębienie wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta. Niewyobrażalne straty. Niewyobrażalna tragedia - napisała na Facebooku.

Mamy nadzieję, że Edycie nic złego się nie stanie.

d6822i7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6822i7