Trwa ładowanie...
d4c2wgy

Pożary w Los Angeles zagrażają Edycie Górniak i Allanowi. Piosenkarka najprawdopodobniej będzie zmuszona do ewakuacji

Od 2 dni w Los Angeles panują ogromne pożary. Kilka godzin temu Edyta Górniak napisała na Facebooku, że odczuwa realne zagrożenie dla siebie i syna. Jak udało się dowiedzieć WP Gwiazdom, artystka być może jeszcze dziś będzie zmuszona opuścić swoją posiadłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (ONS.pl)
d4c2wgy

Szybko rozprzestrzeniający się pożar, podsycany silnymi podmuchami wiatru, zagraża tysiącom domów w północnej części Los Angeles. Niestety w jednym z nich mieszka Edyta Górniak z synem Allanem.

- Sytuacja jest bardzo poważna. Allan i jego koledzy ze szkoły zostali wczoraj ewakuowani, a sama szkoła odwołała zajęcia i jest obecnie zamknięta. Jeszcze dziś w nocy (czasu amerykańskiego - przyp. red.) zapadnie decyzja o ewakuacji dzielnicy, w której Edyta mieszka z synem. Jest spakowana i przygotowana na to, że decyzja może zapaść w każdej chwili. Ma nadzieję, że lokalne służby zadbają o bezpieczeństwo jej i pozostałych mieszkańców - mówi w rozmowie z WP Gwiazdy znajomy piosenkarki.

Piosenkarka jest przerażona tym, że jeszcze nigdy nie była tak blisko takiej tragedii.

Facebook.com

- Śnieg z czarnych płatów spalenizny, ewakuacja dzieci ze szkół, piach w ustach i przygnębienie wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta. Niewyobrażalne straty. Niewyobrażalna tragedia - napisała na Facebooku.

Mamy nadzieję, że Edycie nic złego się nie stanie.

d4c2wgy

Podziel się opinią

Share

d4c2wgy

d4c2wgy