Trwa ładowanie...
d2ds1ng

Preisner i Przyjaciele zapraszają na jubileusz!

Specjalny koncert z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej Zbigniewa Preisnera odbędzie się 5 października w TAURON Arenie Kraków. Tego dnia krakowska hala będzie świadkiem znakomitych artystycznych spotkań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznej
Kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznej (Materiały prasowe)
d2ds1ng

Zbigniewa Preisnera spotkać można w doborowym towarzystwie, zarówno polskiej, jak i światowej sceny muzycznej, filmowej i radiowej. Plejada gwiazd, zafascynowana utworami kompozytora, postanowiła zaprosić na jubileusz 40-lecia jego pracy artystycznej. Marek Niedźwiecki – długoletni prezenter radiowej "Trójki” z niedowierzaniem konstatuje, iż... "to prawie niemożliwe, ale Zbyszek jest na scenie już 40 lat!”.

Zobacz też: Nowa płyta Zbigniewa Preisnera to najpiękniejsza muzyka fortepianowa od lat!

Natomiast Anna Dymna ma nadzieję, że: "(…) spotkamy się wszyscy w TAURON Arenie 5 października i że razem zaśpiewamy Zbyszkowi Preisnerowi sto lat!”.

d2ds1ng

W czołówce polskich sław, które zapraszają na wielki jubileusz kompozytora, znaleźli się także: Jerzy Trela – weteran polskiej sceny aktorskiej, Andrzej Sikorowski ze słynnej grupy "Pod Budą” i Karolina Gorczyca – prestiżowa aktorka młodego pokolenia.

Zobacz wideo:

Wśród gości wydarzenia znaleźli się m.in. Lisa Gerrard, Teresa Salgueiro, Edyta Krzemień, Sinfonia Varsovia i Cracow Singers. Na scenie pojawią się także aktorzy Wrocławskiego Teatru Pantomimy, a gośćmi specjalnymi będą Jerzy Trela oraz ikona świata mody - Anja Rubik. Bilety na jubileuszową galę Preisner's Mausic można kupować za pośrednictwem strony:

www.prestigemjm.com

Zobacz też: Urodziny wybitnego kompozytora. Zbigniew Preisner kończy 64 lata

d2ds1ng

Podziel się opinią

Share
d2ds1ng
d2ds1ng