Trwa ładowanie...
d2lds5i
News

Premier Kanady ze łzami wzruszenia żegna znanego muzyka [WIDEO]

Justin Trudeau jest premierem Kanady od 2015 r. Podczas pożegnania Gorda Downiego, wokalisty kanadyjskiego zespołu "The Tragically Hip", premier nie potrafił ukryć łez wzruszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Trudeau żegna znanego muzyka
Justin Trudeau żegna znanego muzyka (Youtube.com)
d2lds5i

Zazwyczaj polityk kojarzy się z kimś, kto skrywa swoje uczucia - pomijając nerwowe krzyki na sejmowej mównicy lub podczas debaty politycznej. Przynajmniej, jeżeli chodzi o Polskę. Zupełnie inną wrażliwość pokazał Trudeau, która niestety, związana jest ze śmiercią kanadyjskiego muzyka.

Na filmiku Justin Trudeau żegna Gorda Downiego i nie kryje łez wzruszenia. Muzyk zmarł w wieku 53 lat w wyniku guza mózgu. Odejście kanadyjskiego artysty było dla premiera Kanady bolesnym ciosem.

d2lds5i

- Straciliśmy jednego z wyjątkowych wśród nas. Gord był moim przyjacielem. Oprócz tego był przyjacielem każdego, z kim pracował. Kochał nasz kraj z całych sił - mówił wzruszony Justin Trudeau.

Polityk opowiadał również o tym, jak wiele znaczyła twórczość muzyka dla państwa. Zespół "The Tragically Hip" poprzez swoją muzykę pokazywał piękną stronę Kanady.

W oświadczeniu opublikowanym przez rodzinę Gorda można przeczytać, że artysta odszedł otoczony kochającymi dziećmi i bliskimi. Ostatnie chwile spędził, nagrywając muzykę i wyrażając wdzięczność za wszystkie przeżyte chwile.

d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i