Trwa ładowanie...
justin trudeau
19-10-2017 12:24

Premier Kanady ze łzami wzruszenia żegna znanego muzyka [WIDEO]

Justin Trudeau jest premierem Kanady od 2015 r. Podczas pożegnania Gorda Downiego, wokalisty kanadyjskiego zespołu "The Tragically Hip", premier nie potrafił ukryć łez wzruszenia.

Premier Kanady ze łzami wzruszenia żegna znanego muzyka  [WIDEO]Źródło: Youtube.com
d4lf2k5

Zazwyczaj polityk kojarzy się z kimś, kto skrywa swoje uczucia - pomijając nerwowe krzyki na sejmowej mównicy lub podczas debaty politycznej. Przynajmniej, jeżeli chodzi o Polskę. Zupełnie inną wrażliwość pokazał Trudeau, która niestety, związana jest ze śmiercią kanadyjskiego muzyka.

Na filmiku Justin Trudeau żegna Gorda Downiego i nie kryje łez wzruszenia. Muzyk zmarł w wieku 53 lat w wyniku guza mózgu. Odejście kanadyjskiego artysty było dla premiera Kanady bolesnym ciosem.

d4lf2k5

- Straciliśmy jednego z wyjątkowych wśród nas. Gord był moim przyjacielem. Oprócz tego był przyjacielem każdego, z kim pracował. Kochał nasz kraj z całych sił - mówił wzruszony Justin Trudeau.

Polityk opowiadał również o tym, jak wiele znaczyła twórczość muzyka dla państwa. Zespół "The Tragically Hip" poprzez swoją muzykę pokazywał piękną stronę Kanady.

W oświadczeniu opublikowanym przez rodzinę Gorda można przeczytać, że artysta odszedł otoczony kochającymi dziećmi i bliskimi. Ostatnie chwile spędził, nagrywając muzykę i wyrażając wdzięczność za wszystkie przeżyte chwile.

d4lf2k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lf2k5