Trwa ładowanie...

Priyanka Chopra już po ślubie. Wyszła za Nicka Jonasa

Przepiękna aktorka pochodząca z Indii i amerykański piosenkarz są małżeństwem. Chociaż wiele osób nie wróżyło im wspólnej przyszłości ze względu na sporą różnicę wieku, oni postawili na swoim.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Priyanka Chopra już po ślubie. Wyszła za Nicka JonasaŹródło: Instagram.com
dz7003c
dz7003c

Zaślubiny odbyły się w sobotę, ale na parę czeka jeszcze tradycyjna hinduska uroczystość, którą zaplanowano na niedzielę. Zakochani podczas ślubu z zachodnim stylu wystąpili w strojach od Ralpha Laurena. Suknia ślubna na pewno była wyjątkowa - Lauren do tej pory nie projektował kreacji dla konkretnej gwiazdy, a jedynie dla najbliższych sobie kobiet, czyli córki oraz synowej. Niestety, wciąż nie wiadomo, jak wyglądała panna młoda.

Garnitury pana młodego i jego drużbów także sygnowane są nazwiskiem Laurena. W wyjątkowym dniu Jonasowi towarzyszyli bracia - Joe, Kevin i Frankie oraz brat Priyanki, Siddharth. Na ślubie nie mogło zabraknąć rodziców państwa młodych - ojciec Nicka miał wyjątkową rolę do spełnienia. Paul Kevin Jonas Sr odprawił ceremonię chrześcijańską, chociaż wszystko odbyło się w Indiach.

Dla aktorki bardzo ważne było, by wyjść za mąż nie tylko w zachodnim stylu i chrześcijańskim obrządku, ale i z uszanowaniem indyjskiej kultury oraz dziedzictwa. Właśnie dlatego para powie "tak" dwukrotnie - oboje będą mieć takie śluby i wesela, jakie sobie wymarzyli i jakie są dla nich ważne ze względu na wychowanie w danej wierze.

Podobnie było z zaręczynami, które zakochani świętowali na modłę amerykańską oraz indyjską. Jak widać, chociaż pochodzą z różnych kultur, świetnie się dogadują. Ani pochodzenie, ani fakt, że Chopra jest od Jonasa o 10 lat starsza nie jest dla małżonków problemem.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dz7003c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz7003c