ycipk-n9i0ox

Priyanka Chopra już po ślubie. Wyszła za Nicka Jonasa

Przepiękna aktorka pochodząca z Indii i amerykański piosenkarz są małżeństwem. Chociaż wiele osób nie wróżyło im wspólnej przyszłości ze względu na sporą różnicę wieku, oni postawili na swoim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Priyanka Chopra i Nick Jonas są żoną i mężem. Ona ma 36 lat, on tylko 26
Priyanka Chopra i Nick Jonas są żoną i mężem. Ona ma 36 lat, on tylko 26 (Instagram.com)
ycipk-n9i0ox

Zaślubiny odbyły się w sobotę, ale na parę czeka jeszcze tradycyjna hinduska uroczystość, którą zaplanowano na niedzielę. Zakochani podczas ślubu z zachodnim stylu wystąpili w strojach od Ralpha Laurena. Suknia ślubna na pewno była wyjątkowa - Lauren do tej pory nie projektował kreacji dla konkretnej gwiazdy, a jedynie dla najbliższych sobie kobiet, czyli córki oraz synowej. Niestety, wciąż nie wiadomo, jak wyglądała panna młoda.

Garnitury pana młodego i jego drużbów także sygnowane są nazwiskiem Laurena. W wyjątkowym dniu Jonasowi towarzyszyli bracia - Joe, Kevin i Frankie oraz brat Priyanki, Siddharth. Na ślubie nie mogło zabraknąć rodziców państwa młodych - ojciec Nicka miał wyjątkową rolę do spełnienia. Paul Kevin Jonas Sr odprawił ceremonię chrześcijańską, chociaż wszystko odbyło się w Indiach.

ycipk-n9i0ox

Dla aktorki bardzo ważne było, by wyjść za mąż nie tylko w zachodnim stylu i chrześcijańskim obrządku, ale i z uszanowaniem indyjskiej kultury oraz dziedzictwa. Właśnie dlatego para powie "tak" dwukrotnie - oboje będą mieć takie śluby i wesela, jakie sobie wymarzyli i jakie są dla nich ważne ze względu na wychowanie w danej wierze.

ycipk-n9i0ox

Podobnie było z zaręczynami, które zakochani świętowali na modłę amerykańską oraz indyjską. Jak widać, chociaż pochodzą z różnych kultur, świetnie się dogadują. Ani pochodzenie, ani fakt, że Chopra jest od Jonasa o 10 lat starsza nie jest dla małżonków problemem.

ycipk-n9i0ox
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-n9i0ox

ycipk-n9i0ox
ycipk-n9i0ox