Prosto, ale z pomysłem. Tak mieszka Zosia Zborowska

Etniczne wzory, stonowane barwy, drewniane meble a w tle organiczne kosmetyki, których jest fanką i promotorką. Tak mieszka Zosia Zborowska, córka Wiktora oraz bohaterka serialu „Barwy Szczęścia”. Jej mieszkanie można oglądać na Instagramie, gdzie jest tłem dla niej i jej psa Wiesia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Zborowska
Zofia Zborowska (Instagram.com)
WP

Wydawać by się mogło, że celebrytka i córka sławnego ojca mieszka z przepychem. Nic z tych rzeczy. Zdjęcia z Instagrama ujawniają praktyczność i prostotę mieszkania. Jest ekologicznie, nieco hipisowsko a siłą mieszkania jest drewno.

Aktorka prowadzi ekologiczny styl życia i od wielu lat wykorzystuje siłę social mediów w walce o lepszy, bo bardziej zrównoważony świat. Taki, w którym liczą się potrzeby każdej ze stron. Zarówno konsumentów jak i natury z której czerpiemy z nadmiarem, często zużywając jej ograniczone zasoby.

Instagram.com
Podziel się
WP

W ostatnim numerze magazyn "KukBuk" pokazał zdjęcie domu Zosi (ona sama chwali się nim na Instagramie), na którym widać egzotyczne motywy: kolorowy materiał nad kanapą, hamak, fikuśny stolik, i mnóstwo kwiatów.

Instagram.com
Podziel się
WP

Zosia nie szczędzi reklamy markom, które w składzie mają certyfikowane produkty i posługują się ideą fair trade. Sama też wspomina, że od wielu lat jest wegetarianką. Często możemy oglądać efekty jej zainteresowań na selfie, które oprócz niewielkiego mieszkania prezentują nam zdrową cerę, zadbane długie włosy i szczupłą sylwetkę aktorki. Jak Wam się podoba wystrój mieszkania Zosi?

Instagram.com
Podziel się

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP