Trwa ładowanie...
d1e4k1v
News

Prywatny pogrzeb Aviciiego w Sztokholmie. Rodzina i przyjaciele pożegnali DJ-a

Szwedzki DJ i producent muzyczny został pochowany na prywatnej uroczystości w swoim rodzinnym mieście. - Pogrzeb odbył się w obecności ludzi, którzy byli najbliżej Tima - oznajmiła publicystka Ebba Lindqvist.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Avicii
Avicii (Instagram.com)
d1e4k1v

Avicii, a właściwie Tim Bergling, został znaleziony martwy w mieście Muscat w Omanie, 20 kwietnia. Spekulacje dotyczące najpierw jego śmierci, a później pogrzebu nie cichły. W końcu rodzina znanego DJ-a zazna spokoju. Pogrzeb muzyka odbył się w niedzielę 10 czerwca, siedem tygodni po samobójczej śmierci.

W ostatniej drodze Aviciiego, towarzyszyli mu rodzina i przyjaciele. Uroczystość miała charakter prywatny. - Pogrzeb odbędzie się w otoczeniu najbliższych Tima - taki komunikat, przekazała w zeszłym miesiącu rzeczniczka muzyka, Ebba Lindqvist.

Szwagier Aviciiego Joakim Sterner opublikował wczoraj zdjęcie ze Skogskyrkogården, pokazując, że sam uroczyście pozuje przed krzyżem.

DJ-a pożegnał także biznesmen i właściciel nocnego klubu, Jesse Waits.

Z listu otwartego, który napisała rodzina, jasno wynikało, że Avicii popełnił samobójstwo. "Nie może już tego wytrzymać" - pisali.

d1e4k1v

W kilka dni po jego śmierci okazało się, że Avicii był w związku z czeską modelką Teresą Kačerovą. DJ został także ojczymem dla jej małego syna.

Kobieta napisała na swoim Instagramie wzruszający list otwarty, w którym ujawniła, że planowali posiadanie własnych dzieci.

Pomimo błyskawicznego wzrostu sukcesu po wydaniu singla Levels w 2011 roku, Avicii ogłosił w 2016 roku, że nie będzie dłużej występował na żywo. Po latach problemów zdrowotnych spowodowanych przez stres i nadużywanie alkoholu, a także poważnego lęku.

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v