Trwa ładowanie...
d14vt7k

Przed operacjami plastycznymi i z blond włosami. Tak wyglądała kiedyś jedna z sióstr Godlewskich

Siostry dziś są na ustach wszystkich za sprawą internetowego wykonania piosenki "Pada śnieg". Każda z nich otwarcie przyznaje się do tego, że korzystała z medycyny estetycznej. Zobaczcie, jak Małgorzata Godlewska wyglądała w 2012 r. To zupełnie inna osoba.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Godlewska wyglądała zupełnie inaczej
Małgorzata Godlewska wyglądała zupełnie inaczej (Facebook.com, Fot: Facebook/Małgorzata Godlewska)
d14vt7k

Dziś bez wahania można powiedzieć, że siostry Godlewskie są rozchwytywane. Udzielają wywiadów, rozwijają swoją karierę wokalną i zapowiadają też projekty związane z telewizją.

I choć spadła na nie ogromna lawina hejtu, dziewczyny nie poddają się i realizują swoje marzenia. Wielokrotnie powtarzały, że to, co słyszą i czytają pod swoim adresem, nie jest niczym miłym, ale mają do tego dystans i nie zamierzają się tym przejmować.

d14vt7k

Zastanawialiście się, jak siostry wyglądały kiedyś? Na facebookowym profilu Małgorzaty można znaleźć stare zdjęcie. Okazuje się, że Małgorzata nie przypomina siebie dziś. Kiedyś miała blond włosy, zdecydowanie mniej intensywny makijaż i nieco inny styl.

Fotka została wrzucona w 2012 r. Z biegiem lat każdy się zmienia, ale w przypadku Małgorzaty Godlewskiej jest to metamorfoza praktycznie o 180 stopni.

*Poznalibyście, że to Małgorzata Godlewska? *

d14vt7k

Siostry o operacji piersi:

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d14vt7k

Podziel się opinią

Share

d14vt7k

d14vt7k