Trwa ładowanie...

Przedstawienie Cirque du Soleil inspirowane filmem "Avatar". Rusza sprzedaż biletów

Przedstawienie "Toruk" – Pierwszy lot produkcji Cirque du Soleil - inspirowane bijącym wszelkie rekordy filmem Jamesa Camerona "Avatar", odwiedzi TAURON Arenę Kraków w dniach 6-10 marca 2019 w ramach globalnej trasy po światowych arenach.

Przedstawienie Cirque du Soleil  inspirowane filmem "Avatar". Rusza sprzedaż biletówŹródło: Materiały prasowe
dpri8hq
dpri8hq

Narratorem opowieści jest “Na’vi Gawędziarz”. TORUK – Pierwszy lot to mityczna baśń o krainie zamieszkanej przez niezwykłe postaci. Jej akcja ma miejsce tysiące lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie AVATAR, na długo przed tym jak pierwsi ludzie pojawili się na Pandorze.

Kiedy świętemu Drzewu Dusz grozi klęska, dwaj nastoletni chłopcy z rodu Omatikaya odważnie decydują się wziąć sprawy w swoje ręce. Dowiadując się, że Toruk może pomóc im w ocaleniu Drzewa Dusz, wraz z nową przyjaciółką Tsyal wyruszają w niezwykłą podróż wysoko w Lewitujące Góry, aby odnaleźć tego potężnego czerwono-pomarańczowego drapieżnika władającego przestworzami Pandory. Proroctwo wypełni się, gdy pośród klanów wyłoni się czysta dusza będąca w stanie po raz pierwszy dosiąść Toruka i ocali Na’viego przed straszliwym losem.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Cirque du Soleil przenosi swój styl do świata Jamesa Camerona "tworząc więź” pomiędzy dwiema pokrewnymi wizjami artystycznymi. Udaje się to w spektaklu bezbłędnie dzięki porywającemu połączeniu nowatorskich wizualizacji, elementom teatru kukiełkowego oraz teatralnym technikom wprawiającym w ruch na scenie filmową kompozycję. To olbrzymie przedsięwzięcie realizujące wizje reżyserów oraz innowatorów w dziedzinie multimediów – Michela Lemieux oraz Victora Pilon. To oda dedykowana symbiotycznej koegzystencji Na’vi z naturą oraz wierzeniom w podstawowe powiązanie wszelkich istot żyjących.

dpri8hq

Drużyna kreatywna
TORUK – Pierwszy lot to dzieło 13 autorów pod kreatywnym kierownictwem Guya Laliberté (Kierownik) oraz Jeana- François Boucharda (Kierownik Kreatywny) z Cirque du Soleil oraz Jamesa Camerona, Jona Landau, Kathy Franklin oraz Richie Baneham z firmy Lightstorm Entertainment.

TORUK – Pierwszy lot - Aplikacja
Starając się przenieść zaangażowanie publiczności na zupełnie inny poziom, Cirque du Soleil
wprowadził na rynek pierwszą w swoim rodzaju aplikację dla wydarzenia TORUK – Pierwszy lot. Dzięki współpracy z SAP, wieloletnim partnerem technologicznym, aplikacja sprawia że ogólne doświadcznie związane z przedstawieniem staje się jeszcze lepsze, umożliwiając publiczności uczestniczenie w akcji, w trakcie oraz po wydarzeniu! Aplikację można pobrać po kliknięciu w link:

https://itunes.apple.com/us/app/toruk-the-first-flight/id1060239115?mt=8

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Bilety
TORUK – Pierwszy lot ;
TAURON Arena Kraków 6-10 marca 2019.

dpri8hq

Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży już od 29 października
na: https://www.cirquedusoleil.com/toruk oraz www.alterartshow.pl

*Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. *

Kup wcześniej, zapłać mniej.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. Ceny dynamiczne zapewniają klientowi większy wybór ceny, jaką zapłaci za bilet.
Wybierz swoje miejsce w wybranej cenie!

Kategorie i ceny biletów
• Platynowa od 320 PLN
• Złota od 260 PLN
• Srebrna od 199 PLN
• Brązowa od 150 PLN
Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat -20%

dpri8hq

Bilety grupowe
Realizacja zamówień grupowych wyłącznie poprzez kontakt mailowy na bilety@alterart.pl

Terminy przedstawień
06.03/środa (premiera) godz. 19:00;
07.03/czwartek godz. 19:00;
08.03/piątek godz. 15:00, 19:00;
09.03/sobota godz. 15:00, 19:00;
10.03/niedziela godz. 13:00, 17:00

TORUK – Pierwszy lot to 37 produkcja Cirque du Soleil od 1984 roku. Firma dostarczyła niesamowite przeżycia oraz radość ponad 190 milionom widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1400 akrobatami z ponad 50 różnych krajów.

Więcej informacji na temat Cirque du Soleil znajdziesz na : https://www.cirquedusoleil.com.
By dowiedzieć się więcej na temat fundacji ONE DROP odwiedź: https://www.onedrop.org.

dpri8hq

Śledź nas na
www.facebook.com/torukthefirstflight,
Twitter @cirque
Instagram @cirquedusoleil
Snapchat @CirqueSnap #TORUK #Avatar #CirqueduSoleil

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. www.alterartshow.pl

dpri8hq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpri8hq