Trwa ładowanie...
d3o4896

Przekładany ślub, kryzys, załamanie. Felicjańska: "To bzdura"

Znalazła miłość, zaplanowała ślub i wydawało się, że w końcu wychodzi na prostą. Właśnie wtedy media zaczęły rozpisywać się o kryzysie. Do nas dotarły niepokojące informacje o załamaniu nerwowym Ilony. Sprawdziliśmy u źródła, jak jest naprawdę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Felicjańska i Paul Montana nadal się docierają
Ilona Felicjańska i Paul Montana nadal się docierają (East News)
d3o4896

Ilona i Paul Montana spotykają się od 2017 roku. Kilka tygodni temu poinformowali, że w maju 2018 biorą ślub. Felicjańska nie kryła się ze swoim szczęściem. Pokazywała się z narzeczonym na salonach, chętnie udostępniała na swoich profilach na portalach społecznościowych ich prywatne zdjęcia, a w rozmowach z dziennikarzami zapewniała o łączącym się uczuciu. Na początku roku pojawiły się nawet informacje, że para stara się o dziecko.

Gdy paparazzi byli już gotowi, by robić Ilonie zdjęcia w białej sukience, światło dzienne ujrzały zdjęcia Paula z inną kobietą. Felicjańska wydawała się bagatelizować te doniesienia. Kilka dni później pojawiła się jednak informacja o zmianie daty ślubu.

Jednocześnie dotarły do nas niepokojące informacje o załamaniu nerwowym byłej modelki i jej pobycie w szpitalu.

d3o4896

- Moje załamanie to bzdura wyssana z palca. Są ludzie, którzy czekają na moje potknięcie lub upadek i rozpowszechniają plotki. To prawda, że trafiłam do szpitala, bo straciłam przytomność na dworcu i rozbiłam sobie głowę. To tyle. A jeśli chodzi o ślub, to rzeczywiście przekładamy ceremonię na sierpień ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Nigdy nie twierdziłam, że nasz związek jest łatwy, cały czas się docieramy. Najważniejsze jednak, że oboje jesteśmy przekonani o wyjątkowości naszych uczuć. Kochamy się i chcemy iść razem przez życie, to się nie zmienia - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy Felicjańska.

Okazuje się, że Ilona planuje wydać książkę, w której poruszy temat miłości.

- Życie wie najlepiej, co nam zaoferować, a moja kolejna książka będzie o relacjach w związku - dodała.

Pozostaje nam życzyć najlepszego.

d3o4896

Podziel się opinią

Share

d3o4896

d3o4896