Trwa ładowanie...
dqgpx4r

Przełom w życiu Doroty Szelągowskiej. W końcu pogodziła się z mamą

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola nie mają łatwej relacji. Prezenterka miała żal do znanej matki.
Share
Dorota Szelągowska naprawiła relację z mamą
Dorota Szelągowska naprawiła relację z mamąŹródło: Instagram.com
dqgpx4r

Ostatnio na swoim profilu na Instagramie Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie z mamą, Katarzyną Grocholą. Prezenterka czule podpisała fotkę "Mamunia". Tym postem ucięła wszelkie spekulacje, że relacje między paniami nie są najlepsze.

Swego czasu plotkowano nawet, że Szelągowska i Grochola nie pojawiły się nawet na swoich ślubach. Na szczęście wszelkie nieporozumienia rodzinne odeszły w niepamięć.

- Moja mama wyszła za mąż, ja wzięłam ślub, nasze relacje zmieniły się na korzyść - zapewnia Dorota Szelągowska w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie".

dqgpx4r

ZOBACZ: Szelągowska: "Byłam asystentką Magdy Mołek"

Potwierdziła również, że z mamą spotyka się dużo częściej niż kiedyś. Zniknęły dawne żale, a panie cieszą się sobą i pielęgnują relację.

Przełom w kontaktach na linii matka-córka nastąpił wtedy, gdy zaszły zmiany w życiu Katarzyny Grocholi. W sierpniu mija rok odkąd pisarka powiedziała "tak" Stanisławowi Bartosikowi.

dqgpx4r

Przeczytaj: Dorota Szelągowska bez makijażu. Pochwaliła się naturalnym selfie

- Mama jest spokojna, szczęśliwa, ma fajnego męża - podkreśla prezenterka.

Znajomi gwiazdy telewizji podkreślają, że Szelągowska ma świetny kontakt z ojczymem. Mogą ze sobą rozmawiać, wiele ich łączy. To zupełnie inna relacja niż wtedy, kiedy pisarka związana była z mężczyzną, który okazał się pedofilem.

- Nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka, moja mama umierała. Miała własne problemy.

Jak widać, czas leczy rany, a dzisiaj pani na nowo zbudowały swoją relację.

dqgpx4r

Podziel się opinią

Share
dqgpx4r
dqgpx4r