Trwa ładowanie...
d18e6qy

Przeraźliwie chuda Chylińska. Co się dzieje z piosenkarką?

Agnieszka Chylińska tak chuda jeszcze nie była. Jej sylwetka u wielu osób budzi niepokój. Pojawiają się nawet komentarze, że piosenkarka może być poważnie chora. W obronie artystki stanęły ostatnio jej managerka oraz Małgorzata Foremniak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przeraźliwie chuda Chylińska. Co się dzieje z piosenkarką?
(Instagram.com)
d18e6qy

Odkąd Chylińska została matką, jej życie diametralnie się odmieniło. Artystka zrezygnowała z imprezowego trybu życia i przeszła niezwykłą metamorfozę. Kiedy piosenkarka kilka lat temu pojawiła się w jury "Mam Talent!", widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Modna blond fryzura, seksowne sukienki i wysokie obcasy gryzły się z jej dotychczasowym wizerunkiem.

Jakby tego było mało Agnieszka wyraźnie schudła i stała się prawdziwą seksbombą. Niestety, była wokalistka O.N.A ostatnimi czasy wygląda coraz gorzej. Z atrakcyjnej kobiety stała się przesadnie wychudzoną osobą. W kuluarach zaczęto plotkować, czy Chylińska nie zmaga się z jakąś tajemniczą chorobą.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Chylińska zażegna małżeński kryzys?

Również fani gwiazdy TVN są zaniepokojeni. W mediach społecznościowych często można trafić na podobne komentarze: "Opamiętaj się", "Pani Agnieszko, proszę trochę przytyć", "Bardzo lubię pani muzykę i nie chcę, żeby pani się rozchorowała".

"Twoje Imperium" postanowiło spytać agentkę piosenkarki o wygląd jej podopiecznej. - Każdy ma prawo wyglądać jak chce - powiedziała nerwowo Joanna Ziędalska-Komosińska. W podobnym tonie wypowiedziała się Małgorzata Foremniak. - To, jak ktoś wygląda, to jego prywatna sprawa. Myślę, że u Agnieszki wszystko w porządku.

d18e6qy

Myślicie, że Chylińska wreszcie skomentuje sprawę?

Instagram.com
Agnieszka Chylińska ONS.pl
Agnieszka Chylińska
d18e6qy

Podziel się opinią

Share

d18e6qy

d18e6qy